Aeternity Nedir
Aeternity Nedir

Aeternity Nedir?

Posted on

Aeternity içinde bulunan gelişmiş teknoloji sayesinde kripto para borsalarında listelenmeyi ve işlem görmeyi başarmıştır. Aeternity, kendisini verimli ve şeffaf bir yönetim sunabilen Blockchain teknolojisinin farklı bir biçimi olarak tanıtıyor. Aeternity, düşük komisyon oranları ve hızlı işlem yeteneği sayesinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Akıllı ve şifreli sözleşme yeteneği sayesinde Aeternity, birçok alanda yazılımı ile hizmet vermektedir. Açık kaynak kodlarına sahip olmasıyla yazılım kısmı ile uğraşanlara da desteğini sürdürmekte. Aeternity teknolojisinin arkasındaki asıl güç merkezi olmayan sanal makinesidir. Kullanıcılar ağ üzerinden kendi profilini oluşturabilme fırsatına da sahiptir. Bu sayede kişileştirilmeye uygun bir yapısı vardır.

Aeternity Nerede Kullanılır?

Aeternity akıllı sözleşme teknolojisi sayesinde geniş bir kullanım kapasitesine sahiptir be aktif olarak kullanılmaya devam etmekte. Aeternity girişimi son birkaç aydır yazılım ekibi tarafından sürekli geliştirilmeye devam ediliyor. Bu geliştirme süreçleri ile beraber Aeternity en seri ve yüksek işlem kapasitesine sahip hale ulaştırılmıştır. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı acemi geliştiriciler tarafından adeta bir deneme tahtası olarak kullanılır. Karmaşık işlemlerde yardımcı olması amacıyla genelde Aeternity simgesi kullanılmaktadır.

Aeternity Coin
Aeternity Coin

Aeternity Ne İşe Yarar?

Aeternity açık kodlama yapısına sahip olduğu için bu tarz platformların mantığını kavramak isteyen kişiler için adeta biçilmiş bir kaftandır. Düşük değerinden dolayı ise bu işe yeni adım atmış ve kripto paralar konusunda tecrübe kazanmak isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği bir coin türüdür. İşlemleri parçalara bölüp ana sistemin üzerindeki yükü azaltan teknolojisi sayesinde daha az güç harcayarak daha fazla işlem yapabilmektedir.

Aeternity Nasıl Satılır?

Kripto paralar genel olarak çeşitli coin borsaları aracılığı ile satılmaktadır. Aeternity henüz popülerliğini arttırmadığı için Liqui, investing.com ve Gate.io gibi sınırlı platformlarda işlem görmektedir. İlerleye günlerde bu coin birimi de vaat ettiği teknolojiyi insanlara beğendirebilirse daha büyük ve ünlü borsalarda işlem görmeye başlayacaktır. Şu anlık sadece saymış olduğumuz bu kısıtlı platformlarda takas işlemleri yapılabilir durumdadır. Bitcoin ve altcoin forumları aracılığı ile de takas veya tamamen satış işlemleri yapılabilmektedir, ancak forumlarda işlem yaparken dolandırıcılara karşı daha dikkatli olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir