Akbank Direkt İle Şubeye Gitmeden Kredi

Posted on

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artık ihtiyaçlarımızı gidermek için bir çok alanda  internetten faydalanıyoruz. Alışveriş alışkanlıklarımızda yaşanan köklü değişiklikler artık internet bankacılığı sayesinde kredi kullanabilmek için şubeye bile gerek kalmamasına yol açıyor. Bankaların internet üzerinden düzenlediği kampanyalar sayesinde oturduğunuz yerden kredi sahibi olabiliyorsunuz.

Akbank tarafından yeni düzenlenen Akbank Direkt Kredi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız cep telefonunuza gönderilen özel mesaj ile birlikte şubeye gitmenize gerek kalmadan talep ettiğiniz bakiye hesaplarınıza transfer edilebilecek. ayrıca internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan Akbank Direkt Kredi Formunu doldurarak kişiye özel faiz oranları ile 40.000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

7 gün 24 saat boyunca başvurabileceğiniz Akbank Direkt Kredi kampanyası imzasız bir şekilde saniyeler içerisinde paranızın hesabınıza yatırılması ile sonuçlanıyor. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra cep telefonunuza gelen kredi tutar ile ilişkin olan SMS’te yer alan bilgileri Akbank Direkt’e giriş yaparak kullanmanız yeterli oluyor. Masa başı bir işte yoğun bir şekilde çalışıyorsanız, banka şubelerine uzak bir mesafede yaşıyorsanız ya da banka şubelerindeki uzun kuyruklarda sıra bekleyerek vakit kaybetmek istemiyorsanız Akbank Direkt Kredi kampanyasına internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ödeme ve Faiz Oranları Neler?

Diğer bankaların mevcut kredilerine göre de pek çok farklı avantaj elde edebileceğiniz Akbank Direkt Kredi kampanyası 12 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi taksitlerini aylık olarak sizlerden 952 TL şeklinde talep ediyor. Kredinin toplam geri ödemesi ise 11.486 TL oluyor. Eğer 5.000 TL krediyi 24  vay vadeli almak istiyorsanız aylık olarak 536 TL taksit ve toplam ödeme olarak 12.920 TL ödüyorsunuz.

Daha uzun vade seçeneklerinden yararlanmak isteyenler için 36 aylık vade seçenekleri de mevcut. 36 ay vadeli olarak kredi aldığınız zaman 398 TL aylık ödeme ve toplamda 14.404 TL ödemiş oluyorsunuz. 40.000 TL tutarında kredi de alabileceğiniz Akbank Direkt Kredi, 40.000’lik kredi için sizlerden 36 ay vadeli olarak ayda 1552 TL ödeme talep ediyor. Kredinin geri toplam ödemesi ise 56.090 TL oluyor. Kredinin toplam geri ödemelerinde sigorta primi ve yaş ile tutara göre değişkenlikler olabileceği için bankanızın internet şubesinden gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir