Akbank Kredi Kartı Takibi Nasıl Yapılır?

Posted on

Türkiye’nin sayılı bankaları arasında yer alan Akbank müşterilerine bir çok ürünü avantajlı  bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Akbank kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yaptığınızda başvuru sonuçlarınızı sizlere aktarmak için, kaliteli bir sistem kurmuştur.

Akbank Başvurum Nerede Hizmeti

Akbank yaptığınız başvuruların sonuçlarını hızlı ve pratik olarak öğrenmeniz için, özel bir hizmet sunmuş müşterilerine, Başvurum nerede ? hizmetini sunmuştur. Bu hizmetle İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularınızın hangi aşamada olduğunu görebiliyorsunuz. Ancak Başvurum nerede hizmetini kullanmanız için öncelikli olarak Akbank müşterisi olmanız ve Akbank direkt kullanıyor olmanız gerekmektedir. Çünkü başvurum nerede hizmetini Akbank’ın intertnet şubesi olan Akbank direkt ile takip etme durumu vardır.

İlk olarak İnternet üzerinden Akbank’ın resmi sitesine giriniz, Sağ üst tarafta Akbank Direkt penceresinden aktif olarak yer aldığınız müşteri türüne tıklayın Bireysel veya Kurumsal, tıkladıktan sonra Akbank Direkt sayfayı yeni bir sekme üzerinden açılacaktır. Müşteri numaranız veya T.C kimlik numaranızı girmenizin devamında, diğer sayfaya giriş yaparak Akbank Direkt Başvurum nerede hizmeti ile  kredinizin detaylarını adım adım görebilirsiniz. Bunun dışında kredi kartlarınızın tüm ayrıntılarına da eş zamanlı olarak ulaşabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Kurye Nerede ?

Akbank Başvurum nerede hizmeti ile Axess, Wings ve diğer banka ve kredi kartlarını görebildiğiniz gibi bununla beraber kurye aşamasında olan kartlar için de, Kuryem Nerede? Hizmetini kullanabilirsiniz. Bu hizmet ile beraber kartınızın durumunu görebilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusu işlemleriniz ilgili yazımızdan takip edebileceğiniz gibi Başvurunuzu yaptıktan sonra onaylanma sonucunu da bu sayfalar üzerinden detaylı biçimde görebilmektesiniz. Ayrıca kredi kartınızın nerede olduğunu kargodan takip eder gibi Akbank direkt üzerinden detaylarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sosyal ve kurumsal çözümleri seri şekilde üreten Akbank’ta yaşadığınız problemleri ilk olarak 444 2 525 numaralı müşteri hizmetlerinden detaylı şekilde öğrenebildiğini gibi sosyal medya hesaplarından twitter veya facebook platformlarından şikayet ve önerilerinizi bildirmeniz halinde banka en kısa sürede size cevap vermektedir. Akbank bu konuda siz değerli müşterilerine, pratik çözümler sunmaktadır.

2 thoughts on “Akbank Kredi Kartı Takibi Nasıl Yapılır?

  1. Kartımı henüz teslim alamadım 4 hafta oldu hesap özeti geldi kart gelmeden kartınız dağıtımda denildi hala sonuç yok tebrik ediyorum

  2. 1 haftayı geçti hala kurye bey henüz aramadı şimdi aramadıgı gibi bir sms gelir adresinizde yoktunuz denilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir