Tosla kart
Tosla kart

Akbank Tosla ? Tosla Kart Avantajları

Posted on

Son zamanlarda oldukça sık adını duyar olduğumuz Tosla Kart Akbank’ın çıkarmış olduğu gece gündüz dilediğiniz banka hesabına para gönderme EFT, havale ve yatırma işlemlerini kolayca gerçekleştirdiğimiz elektronik para platformuna denmektedir. Bu platformda üye olan tüm kullanıcılar birbirlerine para gönderimi yapabiliyor ve oyunlarda bulunan pin ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Şu an olmasa da ileriye dönük baktığımızda Tosla App aracılığı ile tıpkı e-para platformunda olduğu gibi düzenli ödenmesi gereken abonelik ve taksitler, fatura hizmetleri için ödeme yapabilmek mümkün hale gelecektir.

Elektronik para platformunun yanı sıra sanalın dışında Tosla kartın bir ön ödemeli kartı da bulunmaktadır. Ön ödemeli kartı iş yerleri ve online mağazalarda alışveriş amaçlı kullanabilmeniz mümkündür. Tosla karta sahip olmak istiyorsanız eğer Tosla uygulaması üzerinden başvuru yaparak oldukça basit bir şekilde Tosla Kart sahibi olabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra sizin adınıza özel olarak hazırlanmış ön ödemeli Tosla Kart vermiş olduğunuz adresinize kadar kurye aracılığı ile getiriliyor. Ve tüm bunlara ek olarak Sabancı ortaklıkları olan tüm mağazalarda Tosla Kart bulunmaktadır. Ve siz bu Tosla kartlara isimsiz bir şekilde yani anonim olarak satın alıp sahip olabilirsiniz. Tosla diğer rakiplerine göre çok daha güçlü gücünü yasallığından alan Tosla Akbank gibi dev bir bankanın desteği ile günümüzde en iyi olmuştur.

Tosla Kart Avantajları

  • Farklı uygulamalar gibi pos ödemeleri ve para yüklemeler uzun sürmüyor bunun yanı sıra arkasında Akbank bulunuyor.
  • Doğrulanmış hesap limiti arttırılabiliyor. Para biriktirme hesabı olarak kullanma açısından ve daha yüksek meblağlı alışverişler için oldukça uygun.
  • Hiçbir dezavantajı bulunmaktadır.
  • Herhangi bir ücret ve aylık kullanım limiti bulunmamaktadır.
  • Hesaptan farklı bir hesaba aktarım yapmak istediğinizde saat fark etmeksizin 7/24 aktarım yapabiliyor ve bunun karşılığında herhangi bir ödeme de bulunmuyorsunuz.
  • Yaptığınız aktarımlar Tosla’nın ana sayfasında herkese açık olarak gözüküyor.
  • Tüm banka kartları ve hesaplar arası ücretsiz para yatırabilme imkânınız bulunmaktadır. Buna ek olarak Akbank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Var olan tüm banka hesaplarından ve tüm ortak ATM’lerden ücretsiz bir şekilde para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir