Anadolubank konut kredisi

Posted on

Anadolubank verdiği faiz oranlarıyla dikkatleri üzerine toplayan ve hafızalara uzun vade sistemleriyle kazınan bir gelişmiş bankadır. Piyasada kendini kanıtlamış bankalar arasında olan Anadolubank, acil ihtiyaçlarda pratik çözümler sunan bir banka olma özelliğini içerisinde barındırmaktadır. Ölye ki ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinizi oldukça uygun faiz oranlarından kullanabilir veya teminatlarınızı bankaya taşıyarak, yüksek faiz oranlarıyla beraber yatırım yapabilirsiniz. Anadolubank Dijital bankacılık ile de ön plana çıkarak, internetten kredi kullandıran bir bankadır. Ayrıca söylemek isteriz ki Anadolubank, kredi notu ve gelir belgesi gibi durumları ço kfazla önemsemiyor. Orta düzeyli bir geliriniz var ve aynı zamanda kredi notunuz da iyiyse, bankadan rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Bunun dışında bankanın en fazla kullandırmakta olduğu kredi ise, konut kredileridir.

Anadolubank Konut Kredisi

Anadolubank Konut Kredisi, evi olmayan ve kredi ile ev almak isteyen müşterilere sunulmuş olan ayrıcalıklı bir fısattır. Evi olmayan herkes, artık Anadolubank ile ev sahibi olacaktır. Fakat bankanın vermiş olduğu faiz oranı, diğer bankalara göre yüksek seyir almaktadır. Krediyi çekmeden önce, mutlaka bir araştırma içerisine girmenizi öneririz.

Faiz oranı ve vadeler ne kadardır?

Anadolubank Konut Kredisi çektiğiniz zaman sizlere %1.20’lik bir faiz oranı yansıması olacaktır. Bunun dışında bankanın uygulamakta olduğu vadelendirme sistemi de, 120 aya kadar erişim sağlamaktadır. Ayrıca sizlere söylemek isteriz ki vade sayısı düştüğü zaman faiz oranı düşmüyor. Yani sizler eğer 3 yıl vadeyle konut kredisi çekseniz de aynı faiz oranı uygulanıyor, 10 yıl vadeyle krediyi kullansanız da %1.20’lik oran aktif oluyor. Anadolubank bu konuda sizlere pratik çözümler sunuyor.

Konut kredisi çekmek istiyorum ne yapmam lazım?

Anadolubank Konut Kredisi çekmek için sizlere en yakında yer alan Anadolubank şubesine gidebilirsiniz. Yani Anadolubank Konut Kredisi çekmek için, internetten başvuru yapma gibi bir durumunuz yoktur. Başvurular yalnızca şubelerden alınıyor. Yalnız bankanın resmi internet sitesine girdiğiniz zaman, detaylı kredi bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir