Bazı Bankaların Online Kredi Başvuru Yöntemleri

Posted on

Ekonominin ileri seviye taşınması ve aynı zamanda teknolojik gelişmeler ile, daha fazla paralara ihtiyaç duyuyoruz. Telefon alırken, araba alırken, konut alırken yada bir iş yeri açmak gibi bir çok durumda bankalardan kredi başvurusu yapar tüm ihtiyaçlarımızı bu bankaların bizlere verdikleri kredilerle yapar belirli bir zaman dilimi içinde belirli bir faiz oranıyla taksitle geri ödemekteyiz. Cebimizde ki paranın yetmediği hatta hiç paramızın olmadığı bir çok zamanlarda bu krediler bizleri büyük bir rahatlığa kavuşturmaktadır. Şimdi sizlere önemli bankaların online kredi başvurularını aktaracağız.

VakıfBank Online Kredi Başvurusu

Bankanın http://www.vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238 sitesi üzerinde BİREYSEL kısmına girdikten sonra bizi direk kredi başvuruları ve kampanyaları karşılamaktadır.

ING Bank Online Kredi Başvurusu

Bankanın https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu sitesinde e-kredi seçeneğiyle kredi başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  SMS ile başvuru için bir çok kredi seçeneği bulunduran bankanın sms için ihtiyacınız olan kredi türüne internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

HalkBank Online Kredi Başvurusu

Bankanın https://www.halkbank.com.tr/basvuru/bk_basvuru.asp sitesine girdikten sonra sağ üst köşede yazan hızlı başvuru yazısına tıklayarak online kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Cepten 444 0 400 Halk Bank diaologu arayabilir detayları öğrenebilirsiniz.

QNB FinansBank Online Kredi Başvurusu

http://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredisi-basvuru-kanallari.aspx sitesine girildikten sonra Krediler bölümünden ihtiyaç bölümüne girip kredi başvurunuzu online olarak internet üzerinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

TEB Online Kredi Başvurusu

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/ihtiyac-kredisi/ sitesi üzerinde, Krediler bölümünde ihtiyacınız olan kredi türünü belirleyerek kolaylıkla internetten başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.

Akbank Online Kredi Başvurusu

Akbank’tan kredi almak istiyorsanız öncelikle https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx sitesine girmeniz ve orada yapmak istediğiniz işlemin linkini bulabilirsiniz. Krediye ihtiyacım var yazısı ile kredi başvurularını alan banka gerekli bilgileri doldurduğunuz form ile aldıktan sonra size yakın zamanda bir geri bildirim sağlayacaktır.

İş Bankası Online Kredi Başvurusu

https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa&channel=WebSitesi&site=Google&gclid=CjwKCAjwgvfOBRB7EiwAeP7ehkv_AHsUtI2x-0VsJ7Kn9bQXCfjM5xA1QidGJE41RHIrm0NxuHtK7BoCxccQAvD_BwE sitesi üzerinde gerekli yere gittikten sonra kolay kullanımı olan bir form paneliyle karşılaşırsınız ve burada yapacağınız bilgi formu, istenilen kredi tutarı ve kaç ay vade olması gerektiğini yazıyor online başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.

Ziraat Bankası Online Kredi Başvurusu

Bankanın http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/BireyselKrediBasvuru.aspx?kredituru=G11&kreditutari=1.000&vade=1 sitesine girerek, Başvurular kısmında bireysel kredi başvurusuna tıklayarak kredi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

DenizBank Online Kredi Başvurusu

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx sitesi üzerinde Bankacılık kısmından Bireysel bankacılık ve Bireysel krediler bölgesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir