CardFinans Limit Yükseltme Nasıl Yapılıyor ?

Posted on

QNB Finansbank  kredi kartı kullanıyorsanız ve harcamalarınız limitinizin üstündeyse, sizlerde bazı yolları kullanarak limitlerinizi arttırabilirsiniz. Şuan ki mevcut limitinizin ne kadar tutarda olduğunu öğrendikten sonra ihtiyacınız olan limit kadar talepte bulunabilir ve alışveriş işlemlerinize devam edebilirsiniz. İşte en çok merak edilen sorular da burada başlamaktadır. Örnek olarak 3000 TL kart limiti olan bireyler, nasıl 5000 TL limitli kart kullanacak. Bu gibi cevapları arıyorsanız, yazımızı dikkatli olarak okumanızı öneririz.

QNB Finansbank Kredi Kartımın Limitini Yükseltmek İstiyorum

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde aktif olacak limitlere standart limit denilmekte olup, bu limiti yasal zorunluluklara aykırı olmayacak şekilde isteğinize göre arttırabilirsiniz.Konu hakkındaki yasal düzenleme adı altında, CardFinans kredi kartı limit yükseltme işlemi için kullanabileceğiniz bankacılık kanalları; internet bankacılığındaki Kart İşlemlerim menüsü, mobil bankacılık uygulaması,  0850 222 1 901 numaralı çağrı merkezi, SMS bankacılığı ve sizlere en yakında bulunan şubelerdir. Unutmayın kanunen kredi kartı limitinizi belgelendirdiğiniz gelirinizin en fazla 4 katına kadar arttırmanız mümkündür.

Cardfinans Sms İle Limit Arttırımı Nasıl Yapılıyor?

Bunların içerisinden en basit ve pratik olanı ise, SMS bankacılığıdır. Bu kanalı kullanarak Finansbank kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız; LIMIT yazarak 2273’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Limit arttırma işlemlerinde genel olarak bilinen fakat pek fazla kullanılmayan uygulama ise, otomatik limit arttırımıdır. Bankaya kredi kartına otomatik limit arttırma talimatının verilmesi ile belli dönemlerde belli tutarlar ile arttırım olacaktır. Bu arttırımlar ise sizlerin düzenli ödemelerine ve düzenli harcamalarınıza göre şekillenecektir.

Böylelikle talimatın verilmesi sonucunda herhangi bir işlem yapılmadan düzenli olarak ve belirtilen tutar üzerinden sürekli bir limit arttırımı olacaktır.Finans Bank CardFinans Limit Arttırma işlemlerinde uygulanan çeşitli yöntemler sonucunda olumlu ya da olumsuz cevabı hızlı bir şekilde müşteriye aktarılmakta ve konu hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Limit Sorgulaması

Öncelikle limit sorgulama için hızlı bir şekilde SMS bankacılığını çok pratik şekilde tercih edebilirsiniz. Büyük harfler ile LIMIT yazdıktan sonra bir boşluk ve ardından kredi kartınızın son 4 hanesini doğru ve eksiksiz yazarak oluşturduğunuz mesajı 4490’a mesaj attığımızda QNB Finansbank kart limitinizi kolaylıkla öğrenebilir ve detaylarını görebilirsiniz. CardFinans limit cepte uygulaması haricinde çağrı merkezinden, sesi yanıt sisteminden, internet bankacılığından, şubelerden ya da ATM’lerden de limitinizi öğrenmeniz de mümkün kılınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir