Genel

Cepteteb Nedir?

Cepteteb, bankadaki işlerini cep telefonundan, bilgisayarından halletmeyi seven kişilerin beğenerek kullandığı sizi yormadan bir banka şubesinin size sağladığı bütün avantajları size sunan platformda, müşteri temsilcileriyle tıpkı banka şubesindeymişsiniz gibi görüntülü olarak yüz yüze görüşme imkanınızın olduğu bir sistemdir.

Cepteteb kullanıcılarına avantaj olarak hesap işletim ücreti almamakta, yapacağınız havale gibi işlemlerde ücret almamakta ve kredi kartı yıllık aidat ücreti dahi yoktur, bu giderlerini sizin şubelere giderek iş yükünü arttırmayarak internet aracılığı ile cep telefonundan yada bilgisayarınızdan yapacağınız işlemlerle kazancından sağlamaktadır. Yurt dışı ATM’lerinden çekeceğiniz nakit ihtiyaçlarınızda işlem ücreti yoktur. Cebteteb kredi kartı sahibi olmanızla başka kart taşımanıza gerek kalmayacak, bir çok karttaki özellikler tek bir kartta toplanmış şekildedir.

Cepteteb’e Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Cepteteb resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak yada mobil uygulamasını indirerek hemen başvur seçeneği ile başvurunuz Cepteteb Destek Merkezi’ne ulaştığı an sizi banka tarafından arayacaklar. Arayarak sizden buluşma randevunuzu alıp ziyaret edecekler ve Ceptetebi bütün ayrıntılarıyla size anlatacaklar. Sizde aklınıza takılan soruların hepsini sorma fırsatı bulacaksınız. Size gerekli sözleşmeleri imzalatarak Cepteteb banka kartınızı vererek bankanın müşterisi ve Cepteteb kullanıcı yapmış olacaklar.

Cepteteb ile Nasıl Hesap Açılır?

İsterseniz mobil şubesinden isterseniz de internet şubesinden kullanabileceğiniz hesabınızı, bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra Cepteteb hesab’ı seçmeniz yeterli olacaktır. Hesabınıza para yatırdığınız zaman esnek olarak hesabınız kazanmaya başlayacak, istediğiniz zaman harcama yapabilirsiniz paranız yine kazanmaya devam eder, yada hesabınıza para ekleye bilirsiniz hiç bir zaman vade bozulma gibi bir derdiniz olmaz sürekli kazanmanız bu hesaba özel size yani bankanın müşterilerine sunduğu bir avantajdır.

Cepteteb İle hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Hesabınızı açıp kartınızı aldıktan sonra sahip olduğunuz kart ile ait olduğu hesaptan;
  • Hesaptan vade sorunsuz para çekebilirsiniz.
  • Hesabınıza vade bozulma sorunu olmadan para yatırabilirsiniz.
  • Yurtdışındaki ATM’lerden işlem ücreti olmadan para çekebilirsiniz.
  • Cepteteb ile havale işlemi yapabilirsiniz hem de ücretsiz.
  • Kartınızı alışverişlerde kullanabilirsiniz üstelik kartınızın yıllık aidatı yoktur.
  • Bütün ödemelerinizi bu hesaptan yapabilirsiniz.
  • Kartınızın temassız ödeme özelliği de vardır.

Yorum Yap