Denizbanktan En Avantajlı Emekli Kredileri

Posted on

Ülkemizde emekli sayısı, bilindiği üzere milyonlara kadar ulaşım sağladı. Hal böyle olunca da maaşlarda eş zamanlı olarak bir artış söz konusudur. Ayrıca bir emekli maaş almakta olduğu bankaya, diğer birikimleri ve teminatları ile beraber geliyor. Aynı zamanda maaşının da hepsini çekmiyor. Bankalarda bunu çok iyi bildiği için, emekliler üzerine yoğunlaşıyor ve bir çok avantajlı kampanyayı aktif ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak ise, emeklilerin tamamen hakkıdır. Kampanyalar konusunda büyük uğraşlar veren Denizbank, emekliler konusunda da istenileni vermiştir ve çok avantajlı kampanyaları aktif etmiştir. Sizler için bu kampanyaları araştırdık. İşte Denizbank’tan en avantajlı emekli kredileri.

Denizbank’tan Emeklilere Taşıt Kredisi

Denizbank’tan Emeklilere Özel Taşıt Kredisi.

Sizlerde Denizbank’tan maaş alıyorsanız veya maaşınızı bu bankaya taşıma kararı içerisindeyseniz, kredi tahsisi ücreti olmayan taşıt kredilerini avanatajlı teklifler ile beraber çekebilirsiniz. Faiz oranı %1,31 olarak belirlenmiştir fakat her geçen gün bu oran değişiyor. Vade sayısının üst limiti ise 48 aydır ve uzun tutulmuştur. Nüfus cüzdanınız ve aynı zamanda gelir belgeniz, 0 km arabalar için proforma, 2. el taşıtlar için ise otomobil ruhsatlarını getirmek, krediyi almak için yeterlidir. Bu kredinin en güzel yanı az öncede belirtmiş olduğumuz gibi, kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Ayrıca faiz oranı da diğer bankalara göre son derece uygundur.

Denizbank’tan Emeklilere Konut Kredisi

Sizlerde emekli ikramiyelerinizi aldınız, birazda birikimleriniz var ve alma niyetindesiniz diyelim. Ya da birikim amaçlı yeni bir ev alma planlaması yapıyorsunuz fakat yeteri kadar paranız yok. Bu durumda Denizbank hemen sizlerin yanında oluyor. Kredi Tahsisi Ücreti olmayan konut kredilerini, avantajlı faiz oranıyla beraber veriyor. Üstelik bu krediyi de 120 aya kadar vade sistemiyle alabiliyorsunuz. Faiz oranı vade sayısına göre farklılık göstermektedir. Lakin en düşük faiz oranının %1,21 civarında olduğunun bilgisi gelmiştir. Başvuruda ise Nüfus cüzdanınız, Gelir Belgesi ve Tapu fotokopisi gibi ekstra evraklar istenmektedir. Evrakları eksiksiz olarak Denizbank şubelerine ulaştırdığınız zaman, sizlerde yatırım için veya oturmak için ev sahibi olabilirsiniz. 10 yıla kadar vade yapıldığı için, sorun olmadan ödemeler yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir