Genel

Doğuş Oto VDF Kredileri

Her ne kadar bankalar taşıt kredisi aracılığı ile bireylere araç sahibi olma imkanı tanısa da; otomotiv üreticilerinin kendi bünyelerinde taşıt kredileri fırsatı vermesiyle beraber, vatandaşlar bu yolu da tercih etmektedir. Bu konuda özellikle büyük markalar, adeta bankalar ile yarışır konuma gelmiştir. Bu işi yapan firmalardan biriside Volkswagen grubunun finans şirketi olan VDF ‘tır. Bu yazımızda sizlere kısaca VDF ‘ı tanıtarak, VDF ile taşıt kredisi alma adımlarından tek tek bahseceğiz.

Ne gibi evraklar gerekiyor ve hangi şartlar aranıyor?

  • Eğer ücretli biryerde çalışıyorsanız nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu (şirket yetkilileri tarafından onaylanmış ve ve imza alınmış) İmza sirküleri fotokopisi, Noterden alınma imza beyannamesi ve ikametgah adresinizi doğrulayan belge.
  • Eğer serbest çalışansanız nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, noter tasdikli imza beyannamesi, gelir belgesi, ikametgah belgeniz gerekmektedir.
  • Eğer emekliyseniz nüfus cüzdanı fotokopisi, noter tasdikli imza beyannamesi, emekli maaşını yattığı hesap cüzdanı, ikametgah belgesi gerekmektedir.
  • Tüzel, büyük bir firma sahibiyseniz ortaklarınıza ait nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, sicil gazetesi fotokopisi, noter tasdikli imza sirküleri, detay mizan fotokopisi ve ticaret siciline ait belgeler.

Eğer sizlerde bu krediden yararlanmak ve istediğiniz aracı almak istiyorsanız, yukarıdaki belgeleri mutlaka bulundurmanız gerekiyor. Doğuş Finans’ın şubelerine giderek bu konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi alabilir ve gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Fakat şubeye gitmek yerine VDF’nin yani doğuş finans’ın kendi resmi internet sitesine girerek de, araçlar ve krediler hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Site içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış kampanyalar, faiz oranları, adım adım kredi ve müşteri ilişkilerine dair tüm bilgiler bulunmaktadır.

Bütün sayfalarda dolaşabilir ve sizlere en uygun planlamaları seçebilirsiniz. Bir diğer yolda siteden numarayı alıp kendilerine bazı sorular sorabilirsiniz. Fakat VDF’den en iyi ve en güvenilir bilgileri almak istiyorsanız hatta oradn araç bile almak istiyorsanız, şubelere gitmenizi şiddetle öneriyoruz. Orada sizinle daha ayrı bir şekilde ilgileneceklerdir. VDF’de Volkswagen gibi şirketler grubuna ait araçlar bulunuyor. Daha doğrusu, bilindiği üzere tüm araçlar bulunuyor.

Ödeme planları hakkında

50 bin TL için 24 vadeli VDF Taşıt Kredisinde; aylık taksitler 2475 TL

50 bin TL için 36 vadeli VDF Taşıt Kredisinde; aylık taksitler 1786 TL

50 bin TL için 48 vadeli VDF Taşıt Kredisinde; aylık taksitler 1446 TL olacaktır.

Şunu da belirmekte fayda vardır ki; o da VDF Finans taşıt kredisi faiz oranları bazı markalara ve ödeme planlarına göre değişiyor. Bazı modeller için dönemsel kampanyalar olabilmekte ve daha uygun faiz oranları ile taşıt edindirme kredileri verilebilmektedir. Dolayısıyla VDF kampanyalarını sıkı takip etmek sizlerin tamamen yararına olacaktır.

Yorum Yap