Doğuş Oto VDF Kredileri Nasıl Alınır?

Posted on

Her ne kadar bankalar taşıt kredisi aracılığı ile bireylere araç sahibi olma imkanı sunsa da; otomotiv üreticilerinin kendi bünyelerinde taşıt kredileri fırsatı vermesiyle beraber, vatandaşlar bu yolu da tercih etmektedir. Bu konuda özellikle büyük markalar, adeta bankalar ile yarışır konuma gelmiştir. Bu işi yapan firmalardan biriside Volkswagen grubunun finans şirketi olan VDF ‘tır. Bu yazımızda sizlere kısaca VDF ‘ı tanıtarak, VDF ile taşıt kredisi alma adımlarından tek tek bahsedeceğiz.

VDF İçin Ne Gibi Evraklar Gerekiyor ve Hangi Şartlar Aranıyor?

  • Eğer ücretli bir yerde çalışıyorsanız nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu (şirket yetkilileri tarafından onaylanmış ve ve imza alınmış) İmza sirküleri fotokopisi, Noterden alınma imza beyannamesi ve ikametgah adresinizi doğrulayan belge.
  • Eğer serbest çalışansanız nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, noter tasdikli imza beyannamesi, gelir belgesi, ikametgah belgeniz gerekmektedir.
  • Eğer emekliyseniz nüfus cüzdanı fotokopisi, noter tasdikli imza beyannamesi, emekli maaşını yattığı hesap cüzdanı, ikametgah belgesi gerekmektedir.
  • Tüzel, büyük bir firma sahibiyseniz ortaklarınıza ait nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, sicil gazetesi fotokopisi, noter tasdikli imza sirküleri, detay mizan fotokopisi ve ticaret siciline ait belgeler.

Eğer sizlerde bu krediden yararlanmak ve istediğiniz aracı almak istiyorsanız, yukarıdaki belgeleri mutlaka bulundurmanız gerekiyor. Doğuş Finans’ın VDF şubelerine giderek bu konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi alabilir ve gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Fakat şubeye gitmek yerine VDF ’nin yani doğuş finans’ın kendi resmi internet sitesine girerek de, araçlar ve krediler hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Site içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış kampanyalar, faiz oranları, adım adım kredi ve müşteri ilişkilerine dair tüm bilgiler bulunmaktadır.

Bütün sayfalarda dolaşabilir ve sizlere en uygun planlamaları seçebilirsiniz. Bir diğer yolda siteden numarayı alıp kendilerine bazı sorular sorabilirsiniz. Fakat VDF ’den en iyi ve en güvenilir bilgileri almak istiyorsanız hatta oradan araç bile almak istiyorsanız, şubelere gitmenizi şiddetle öneriyoruz. Orada sizinle daha ayrı bir şekilde ilgileneceklerdir. VDF ’de Volkswagen gibi şirketler grubuna ait araçlar bulunuyor. Daha doğrusu, bilindiği üzere tüm araçlar bulunuyor.

Ödeme Planları Hakkında

Şunu da belirmekte fayda vardır ki; o da VDF Finans taşıt kredisi faiz oranları bazı markalara ve ödeme planlarına göre değişiyor. Bazı modeller için dönemsel kampanyalar olabilmekte ve daha uygun faiz oranları ile taşıt edindirme kredileri verilebilmektedir. Dolayısıyla VDF kampanyalarını sıkı takip etmek sizlerin tamamen yararına olacaktır. Şirket kredi ürünleri yanında; servis ürünleri, sigorta ürünleri de bulunmaktadır. Bunun yanında sunulan paket ürünleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir