Kredi kartları

En Avantajlı Mil Kredi Kartları

Bankalar tarafından müşterilere sunulan kredi kartları bir çok ödeme kolaylığını meydana getirmesi ile birlikte, aynı zamanda pek çok pratik çözümleri de hayatımıza getirmiştir. Özellikle son zamanlarda bankalar arasında rekabet artmış ve kredi kartı kullanım sayısını arttırmak amacıyla, teşvik edici kampanyalar düzenlenmiştir. Bu konuda pek çok çalışma yapan bankalar, kredi kartlarına mil özelliğini eklemiştir. Kredi kartları ile alışveriş yaptıkça mil kazanma imkanı verilmekte ve bu miller ile uçak bileti alınabilmektedir. Düzenli uçuş yapan bireyler için, son derece etkili bir kampanyadır. Kazanılan miller kredi kartlarında birikmekte ve bu miller ile uygun uçak biletleri alınmaktadır. Aşağıda yazılmış olan mil kredi kartları, piyasadaki en avantajlı mil kredi kartlarıdır.

Garanti BBVA Shop&Miles

Garanti BBVA bankası ile Türk Hava Yolları’nın ortak bir çalışması olan Shop&Miles kartı, Türkiye’nin ilk mil kredi kartıdır. Shop&Miles kredi kartlarında Standart, Platinum ve Prive olmak üzere, 3 farklı statüde kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Yapılan harcamalara yönelik kazanılan miller, bu kategorilere göre ek olarak farklılık gösterir.

İş Bankası Maximiles

Maximiles kredi kartı, uzun bir zamandır aktif olarak İş Bankası tarafından sunulan avantajlı bir mil kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile yapılan harcamalarda miller kazanılmakta ve bu miller ile uçak bileti alınabilme fırsatı verilmektedir. Bu kredi kartında 200 TL tutarında yapılan bir harcamaya, 1 mil verilmektedir ve 1 milin değeri de, 1 TL olarak belirlenmiştir. Maximiles kartı bizlere Standart ve Selecet adında iki farklı kart modelinde sunuluyor. Biriktirmiş olduğunuz milleri, istediğiniz havayolu şirketinde kullanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul ve Esenboğa havalimanlarında, bu kart ile havalimanı otoparklarından ve Shuttle hizmetlerinden avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kart

Adios mil kredi kartı, Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu ve listemizde en avantajlı kredi kartları konusunda son sırada olan karttır. Bu kredi kartının sunmuş olduğu avantajları ve fırsatları yakalayabilmek için, devamlı bir takipte olmanız gerekiyor. Adios kart ise, Standart ve Premium olmak üzere, iki farklı kategoride sunulmaktadır. Premium kartta ek olarak, seyahat sigortası, deniz taksi ve shuttle gibi hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir.

Yorum Yap