GenelKripto Para

En İyi Kripto Para Borsaları

Birçok kripto para ticareti yapmış olan veya bu sektöre adım atmayı düşünen kişilerin internete ve yakınlarına sormuş olduğu sorulardan biri de en iyi kripto para borsaları hangisidir sorusu olmuştur. Özellikle kripto paraların son zamanlarda oldukça gündemde olmasından ötürü, daha önceleri çok az sayıda kripto para ya da token sayısının olmasıyla şuanda binlerce coinin ortaya çıkması nedeniyle kripto para borsalarında müşterilere sunulmuş olan hizmetler aktiviteler ve hangi koini listeleyip listelenmediği konusu oldukça önem kazandı.

1. Binance Kripto Para Borsası

2017 senesinin başında kurulmuş olmasına rağmen oldukça hızlı bir büyüme kaydederek çoğu rakibine fark etti ve sektörde kendine en iyi yeri edindi. Çok kısa bir sürede kripto para borsası devlerini sollayarak liderliği eline alan Binance, kendi Binance coinini ön satışa sunduğunda yaklaşık olarak 15 milyon doların sahibi olmuştu.

En İyi Kripto Para Borsaları
En İyi Kripto Para Borsaları

2. Bittrex Kripto Para Borsası

Özellikle birçok analist ve kripto para uzmanın vermiş olduğu bilgilere göre Bittrex, sunmuş olduğu yüksek kalite haricinde birazda şansın vermiş olduğu etki ile bugünkü popüler haline gelmiş durumdadır. Dört adet güvenlik sistemi personeli tarafından 2014 senesinde kurulmuş olan sitede en büyük avantajlarından biri ise Amerika Birleşik Devletleri kanunlarına göre düzenlenmiş ve onlara tabi olmasıdır. Muadillere göre ise kayıt onaylama aşamalarında minimal kimlik ya da özel bilgi isteyen Bitrexin bu özelliği işlemlerin çok kısa bir süre içinde bitmesine olanak sağlıyor.

3. Kucoin Kripto Para Borsası

Kripto para borsasında diğer rakiplerine göre yolu henüz başında olmasına rağmen Kucoin rekabet ortamında kendini kanıtlamayı çok kısa bir süre içinde başardı.

Çok iyi bir kalitede platform olarak yoluna devam eden Kucoin borsası, kullanıcılarına özel oldukça güzel seçenekler sunmakta. Özellikle de çok düşük komisyon ücretleri ve kullanıcıları oldukça cezbetmiş bir faktör ve şirket de geçmiş dönemde bulunmuş olduğu açıklamalar ile zaten bunun kendileri için belli bir kısmının kullanıcıların arasında bölünmesi de, Kucoin borsasını oldukça tercih edilir yapan nedenlerden biri yapmaktadır. Ayrıca oldukça başarılı bir müşteri hizmeti ekibine sahip olmakla beraber güvenlik konusunda da sınıfının üst seviyelerinde bir borsa olduğunu söyleyelim.

3 Comments

  1. Emin KOÇYİĞİT
  2. Mustafa KASAP
    • Kredi Uzmanı

Yorum Yap