Genel

Enpara Nedir? ve Enpara hesabı nasıl açılır?

Bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan Finansbank, sektöre kazandırmış olduğu yenilikleri ile ön plana çıkar. Teknolojik ürünlerin gelişmesi ve hayatımızın içerisinde her alanda kullanılmaya başlanmasından sonra bankacılık sektörü de bu gelişmeye tepkisiz kalmayarak tüm bankalarda dijital ve teknolojik ürünler başlamıştır. Finansbank bünyesinde geliştirilen yeni bir ürün olarak banka müşterilerine hizmet veren vadeli mevduat hesabı En Para’dır. Tamamen dijital ortamda bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile kullanılabilen bu ürün şubesiz bankacılık olarak ifade edilir.

En Para, bankacılık sektöründe bilinenin aksine yüksek faiz oranı, masrafsız ve komisyonsuz bankacılık ile kolay ve hızlı çalışan bankacılığı temsil etmektedir. En Para hesabınız sayesinde EFT ve havle gibi işlemleri bankaya gitmeden internet üzerinden gerçekleştirebilir, bu işlemler için tek kuruş ücret ödemezsiniz. Ayrıca yardım almak istediğiniz zaman 30 saniye gibi kısa bir süre içerisinde Çözüm Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Peki, bu kadar avantajı olan En Para hesabına nasıl açabilirsiniz?

Enpara hesabı nasıl açılır?

Dijital bankacılık hizmeti veren En Para hesabını açmak için yine dijital ürünler olan internet üzerinden başvuruyu yapmaktasınız. Başvuruyu yapabilmek için www.enpara.com platformu üzerinde bulunan “hemen başvur” seçeneği tıklanarak açılan ekranda sizden istenen T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerinizi güvenlik kodu ile birlikte girdikten sonra “Beni arayın” seçeceğini tıklanır. Bundan sonra Finansbank yetkilileri telefon ile size ulaşıp gerekli evraklar ile bulunduğunuz yere gelerek işlemleri başlatmaktadırlar.

En Para hesabını açtırmak için yapılacak olan ikinci yöntem ise Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz. Talebiniz üzerine En Para hesabı ile ilgilenen banka yetkilisi sizlere gerekli evrakları doldurtacaktır. Evrakları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra dilerseniz En Para hesabınızdaki parayı nakit çekebilmek için sizlere En Para Kart verilmektedir.

Yorum Yap