EOS Coin Nedir
EOS Coin Nedir

EosCoin Nedir, Nereden Alınır, Nasıl Satılır?

Posted on

Merkezi olmayan tüm dijital para birimlerinin alt yapısı olarak nitelendirilen Eos ticari uygulamaların geliştirilmesinde etkili Blockchain tabanlı bir sistemdir. Eos yapımcıları resmi bir tanım yapmak yerine kendilerini faaliyet bakımından kanıtlayarak tanım çıkarılmasını yolunu seçmişlerdir. Genel olarak Eos Blockchain tüm uygulamaları destekleyecek yapıya sahiptir. Birçok işlevi bulunan bu dijital mekanizma veri barındırma, izin görevleri ve kimlik doğrulama işlemlerini üstlendiği gibi internet arasındaki güvenli erişimi de sağlamaktadır. Birçok desteği bulunan Eos sorunsuz ve stabil işlemler gerçekleştirebilmesi için mükemmel bir imkan sunar. Eos kavramı ise Eos.io ve Eos Token olmak üzere iki unsurdan oluşur. Blockchain mimarisini kullanan Eos.io, blockchain ağını yönetir ve kontrol eder. Eos token kavramı ise tamamen Eos ağına aittir ve Eos ağının para birimidir.

EosCoin Nerden Alınır?

Eos ağına ait bir para birimi olan Eoscoin parasına birkaç işlemde sahip olabilirsiniz. EosCoin parasına sahip olabilmeniz için Paribu.com adresinde hesap oluşturmanız gerekmektedir. Paribu.com adresini ziyaret ederek ana sayfada çıkan üyelik formunu doldurabilirsiniz. Paribu hesabını oluşturur iken, cep numarasına doğrulama (aktivasyon) kodu geleceğinden telefon numaranızda dahil tüm bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Üyelik işlemleri sırasında kodu doğrulama bölümüne girerek hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. Paribu hesabına sahip olduktan sonra hesabınıza bakiye yüklemesi yaparak BTC satın almanız gerekmektedir. Binance hesabınıza aktaracağınız BTCler Funds menüsünden Trade History bölümünden EOS/BTC seçilerek BTC parası EOS parasına çevrilmelidir.

EosCoin Nasıl Kullanılır?

Eos.io şirketinin 26 haziran 2017’de dönüm noktası duyurulan EOSCOİN projesi 28 Haziran 2018’de tamamlanacaktır. Dan Larimer kuruculuğunda piyasaya tanıtılan EosCoin dijital ve yatırım yapılabilecek en ideal para birimidir. Aynı zamanda Eos coin zinciri de bulunan EosCoin, ücretsiz işlem yapabilmeniz için hesabınızda küçük bir miktar EosCoin’nin bulunması gerekir. Aynı şekilde olan Etherum ile kıyaslandığı zaman Eoscoin yatırımcılara daha mantıklı gelmektedir.

EosCoin Nasıl Satılır?

Binance.com birçok dijital para biriminin değerlendirilme noktasıdır. Eğer sizde yukarıdaki adımları izleyerek EosCoin sahibi olduysanız Binance.com üzerinden Eoscoin’inizi değerlendirebilirsiniz. Dijital platformdaki güncel kurları takip edebilir yatarımlar yapabilir Eoscoin’inizi 2 katına çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir