Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Posted on

Nakit avans, kredi kartınızdan ya da esnek hesabınızdan (ki buna kredi teminatlı banka hesabı da diyebiliriz) seçeceğiniz krediler ile bizzat ilgilidir ve çoğu durumda işlerinizi daha da kolaylaştırır. Bildiğiniz gibi artık bir çok kişi bankacılık işlemlerinde kredi kartı ile faizsiz nakit avans veren bankalar hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Bu hem yoğun iş hayatında hem de yoğun günlük hayatta önemli bir çözüm sunuyor. Yani insanlar faiz ödemek istemiyor ya da olabildiğince minimum ödemeler yapmak istiyor. Artık bu işlem türünü neredeyse tüm bankalar aracılığıyla yapabilmek mümkün olmaktadır. Üstelik bankalar bu konuda tüketicilere faiz oranlarında sunduğu kolaylık ile daha da cazip hale getiriyor.

Nakit avans çekerken faiz almayan bankalar şunlardır:

  • Garanti Bankası
  • QNB Finansbank
  • Ziraat Bankası
  • Akbank

Şeklinde bir sıralama yapabiliriz anlayacağınız. Günümüzde artık nakit para ihtiyacını karşılamak çok kolay. Şayet bankalar ile aranız iyi ise bu konuda sunulan pek çok hizmeti kullanabilir ve sizin için üretilen çözümleri de inceleyebilirsiniz. Üstelik arayışınıza anında çözüm bulabileceğiniz bir çok banka seçeneği mevcut durumdadır. Yeter ki kredi notunuz iyi olsun, bankalar ile aranız iye olsun ve düzenli ödemeleriniz olsun.

Yapmanız gereken tek şey, tercih edeceğiniz bankanın şubelerinden, ya da bu bankaların diğer hizmet noktalarından bizzat yapacağınız başvuru ile ödemenizi çekebilirsiniz. Bunu ister nakit olarak alın, isterseniz de hesabınıza tanımlattırın. Bu sayede bankalar sizin için daha keyifli ve daha rahat bir ödeme yöntemi belirlemiş olur.

Bu kuruluşlara ait kampanya ve hizmet sunumları hakkında detaylı bilgileri, yine tercih edeceğiniz bankanın yerel şubeleri ya da müşteri hizmetleri telefon numarasından alabilirsiniz. Çünkü sürekli değişen kampanyalar var ve bu bankalar da her an farklı bir ücret seçeneği ile kampanyalarını revize edebiliyor. Hizmet şartları ve daha fazla bilgi için yine bankalar ile iletişim kurmanız gerekiyor ve bu sayede daha kolay, daha rahat ve daha özverili bir çalışmaya ulaşabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir