Fibabanka Kiraz Hesap Ne Gibi Faydalar Sağlıyor?

Posted on

Fibabanka’nın Kiraz Hesap ürünüyle birikimlerine hız kesmeden devam ederken, hem günlük bankacılık işlemlerini kolay yoldan yapabiliyor, hem de vadeli hesap avantajıyla faizleri kazanmaya devam ediyorsunuz. Kiraz Hesap’ın en büyük avantajı birikimlerinizi değerlendirebilmeniz için, sizlerden istenen bir vade bekleme süresinin olmamasıdır. Kiraz Hesap’a sahip olan bireyler, hesaplarında bulunan birikimleri, yüksek faiz oranıyla gecelik vadeli mevduatta değerlendirme hakkına sahip oluyor.

Birikimleriniz gecelik mevduat üzerinde değerlendirip, size faiz kazandırırken, siz hesabınızdan istediğiniz bir zaman dilimi içerisinde para çekebiliyor, para yatırabiliyor, fatura ödemesi yapabiliyor ve hatta EFT- havale işlemlerini yapabiliyorsunuz. Fibabanka açılışı yeni olan Kiraz Hesaplar için 45 gün boyunca %13,5 hoş geldin faizi veriyor. Bunun devamında %12,5-11,5 faiz oranı veriliyor.

Kiraz Hesap Avantajları Nelerdir?

Kiraz Hesap’ta gerçek kişiler için en az 1000 TL olmak şartıyla, sizlere en uygun gelen tutarları belirleyebiliyorsunuz. Bu tutar sizlerin vadesiz hesaplarınızda tutuluyor. Kendi belirleyeceğiniz vadesiz tutar hesabıyla, ödemelerini, yatırımlarınızı ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Vadesiz hesabınızda tutulan tutar dışında kalan 1000 TL en fazla da 500.000 TL’lik paralarınız da, Kiraz Hesap’ın uygun faiz oranlarıyla gecelik vadeli mevduat hesapları üzerinde işlem görüyor ve size faiz kazandırıyor. Kazandığınız faizler gecelik vadeli mevduat olarak bağlanan bakiyeler ile birlikte, vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Böylece gün içinde de her an likit alma hakkına sahip oluyorsunuz.

Fibabanka kiraz hesap size ne gibi avantajlar sağlar?

Kiraz Hesap ile Ne Gibi İşlemler Yapabilirim?

Hesap açılışında ihtiyaçlarınız için belirleyeceğiniz vadesiz TL hesabı üzerinde, 24 saat işlem yapabiliyorsunuz. Haftanın her günü para yatırabiliyor, para çekebiliyor ve istediğiniz zaman para transferi yapabiliyorsunuz.

EFT saatleri içerisinde EFT yapmanız da tamamen mümkündür. Vadesiz TL hesabınızdan bununla beraber, kredi ya da kredi kartı borçları ve faturalarınız için otomatik ödeme talimatları da verebiliyorsunuz.

Kiraz Hesap, gecelik mevduatınıza sizlere yüksek faiz oranı verirken, vadesiz hesabınızdan da bankacılık işlemlerinizi 7-24 yapmanıza olanak veriyor. Bu açıdan hem birikimleriniz hem de bankacılık işlemlerinizi tek bir hesapla birleştirmek için, oldukça pratik çözümler sunuluyor. Kiraz Hesap açmak için Fibabanka şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Kiraz hesap özellikleri nelerdir?

Kiraz Hesapların Özellikleri Nelerdir?

Bu hesap ile dilediğiniz zaman para yatırabilirken, dilediğiniz tutarlarda paralarınızı çekme hakkınız vardır. Vadeli mevduat hesabı ile vadesiz hesabın birleştirilmesi ile meydana gelmiş olan, TL yada USD cinsinden hesapları kısa sürede açtırabilirsiniz. Her döviz cinsinden yalnızca bir tane hesap açtırmanız gerekiyor.

Kiraz hesabı açtırabilmeniz için yukarıda yazan limitleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dolar olarak da en az bin dolar, en fazla 150 bin dolar tutarında para yatırmanız gerekiyor. Bu arada vadesiz mevduat hesabınızda da en az  bin TL tutarında paranın yer alması gerekmektedir. Dolar cinsinden ise 1.000 dolar yatırım şartı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir