Finansbank Evlenenlere Destek Veriyor

Posted on

Yaşam koşulları nedeniyle günümüzde düğün yapmak, herhangi bir finansman desteği yoksa gerçekten zor olmaktadır. Damatlık, gelinlik, düğün salonu, nikâh, davetiye ve diğer giderleri düşünecek olursak, ortaya kabarık bir maliyet çıkmaktadır. Ailelerin maddi durumları iyiyse, bu durum kolaylıkla halledilmektedir fakat bilindiği üzere düğünden sonraki harcamalar da önem arz etmektedir. Daha yeni bir yaşantı kurabilmek için ev, mobilyalar vb gibi harcamalar yapılmaktadır.

QNB Finansbank evlilik kredisi de tam da bu noktada sizlere pratik çözümler sunmaktadır. Bankanın evlilik için hazırlıdığı bu krediye ve avantajlı oranlarına yazımızda yer verdik.

QNB Finansbank evlilik kredisi şartları

QNB Finansbank kredisi almak için ödemelerinizi düzenli yapabileceğiniz bir gelirinizin olması ve aynı zamanda kredi notunuzun da iyi olması gerekmektedir. Reşit olmanız ve bankanızın yaptığı incelemeler sonucundan finans desteği için onay ibaresini almanız, bu krediye sahip olmanıza yetecektir. QNB Finansbank evlilik kredisi başvurularında inceleme yapılırken genel olarak ,kredi notuna bakılmaktadır. Bu nedenle başvuru öncesi kredi notu sorgulaması yapmanızı ve devamında kredi notunuzu göz önünde bulundurarak bu krediye başvuru yapmanızı önermekteyiz.

Kredi kart ürünlerinde asgari tutarları öderken rahat davranıyor ve geçmiş ya da mevcut kredi ödemelerinizin taksitlerini zamanında ödüyorsanız, evlilik kredisi almak için ilk şartı tamamlamış olursunuz. Gerekli şartlar haricinde bankanın aramakta olduğu bazı ekstra evraklar da vardır. Temel olarak kimlik belgeniz veya eş değer olarak görülen pasapor, ikametgâh belgeniz ya da adınıza düzenlenmiş bir fatura(elektrik,su) istenmektedir. QNB Finansbank evlilik kredisi için bunlar bazen yeterli olmayabilir ve geri ödeme garantisi oluşması için, farklı işlemler de aktif edilebilir.

QNB Finansbank evlilik kredisine başvurmak istiyorum

QNB Finansbank evlilik kredisi ürününe başvuruy yapmak için, sizlere en yakında olan şubeye gitmenizi öneririz. Lakin düğün telaşından şubeye gitmek için herhangi bir zaman aralığı yakalayamıyor ya da işyerinizden hiçbir şekilde izin alamıyorsanız, o halde sizin için internet şube veya cep şubeleri iyi bir olanak olabilir. Fakat bu yöntemler üzerinden başvuru işlemlerini aktif edebilmeniz  için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir