Garanti BBVA İnternet ve Mobil Şifresi Nasıl Alınır?

Posted on

Garanti BBVA uzun bir zamandır hayatımızda olan oldukça profesyonel kimliğe sahip bir bankadır. Genel olarak aktif ettiği faiz oranları ve sunduğu kampanyalar dikkat çekmektedir. Ayrıca sunduğu internet bankacılığı ve Alo Garanti BBVA hizmeti, birçok kişiyi bu bankaya çekmiştir. Şimdi bu kanalların şifrelerinin nasıl alınacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti BBVA Şifre Alma

Garanti BBVA Bankası’nın web sitesine giriş yapmanızın devamında, bireysel internet şubesi altında ilk kez parola oluşturmak istiyorum adındaki ibareye geçiş yapmanız gerekiyor. Yeni açılan sayfada T:C: Kimlik numaranız ile cep telefonu numaranızı giriniz. Daha sonra ikinci adımda güvenlik bilgileri menüsündeki sorulara cevap veriniz. Burada anne kızlık soyadınızın birinci ve ikinci karakterini ve doğum tarihinin girilmesi gerekiyor. daha sonra telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz. Daha sonra parola belirleme işlemini gerçekleştiriniz.  Başvurunuzun onaylanmasının devamında, şifre alma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.Garanti BBVA Bankası internet şubesi parolaya dair herhangi bir işlem için,  444 0 333 Alo Garanti BBVA’yı arayarak, yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası parola alım işlemlerinizi ayrıca Alo Garanti BBVA’dan da yapabilirsiniz. İnternet şubesi şifresi istediğinizi aktarmanızın devamında tarafınıza aktarılan yönlendirmeleri eksiksiz bir şekilde takip ederek, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Şifremi Unuttum

Kimi zaman Alo Garanti BBVA ile 444 0 333 ‘den ya da Garanti BBVA Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra, internet bankacılığınına giriş yapabileceksiniz. Bunun için yine Garanti BBVA Bankası’nın resmi olarak aktif sitesi olan www.garantibbva.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst bölümde yer alan İnternet Bankacılığı alanına tıklama yapıp, sonraki açılacak ekranda ise, müşteri numaranız veya T.C. Kimlik Numaranız ile beraber az önce oluşturmuş olunan parolayı yazarak GARANTİ BBVA İNTERNET GİRİŞ butonuna tıklayınız ve internet bankacılığına böylece giriş yapılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir