Genel

Garanti Bankası internet ve mobil şifresi nasıl alınır?

Garanti bankası uzun bir zamandır hayatımızda olan oldukça profesyonel kimliğe sahip bir bankadır. Genel olarak aktif ettiği faiz oranları ve sunduğu kampanyalar dikkat çekmektedir. Ayrıca sunduğu internet bankacılığı ve Alo Garanti hizmeti, birçok kişiyi bu bankaya çekmiştir. Şimdi bu kanalların şifrelerinin nasıl alınacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti Bankası şifre alma

Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapmanızın devamında, bireysel internet şubesi altında ilk kez parola oluşturmak istiyorum adındaki ibareye geçiş yapmanız gerekiyor. Yeni açılan sayfada kullanmakta olduğunuz son 6 hanesini yazınız. Bankanın müşteri değilseniz eğer, banka müşterisi değilim alanına basınız. Kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi herhangi bir eksik olmadan girmenizin devamında, formu göndermiş olursunuz. İnternet Şubesi parolası için gerekli sözleşmeler ve belgeler, sizlere kurye aracılığı ile gelir.

Bankanın müşterisi olup da, kartınız yoksa eğer, kartım yok ibaresine tıklamanız gerekmektedir. Yine bir başvuru formu olan, yeni bir sayfaya geçiş işlemleri yapılır. Müşteri numaranızı, anne kızlık soyadınızı,n birinci ve ikinci karakterini ve doğum tarihinin girilmesi gerekiyor. Başvurunuzun onaylanmasının devamında, şifre alma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.Garanti Bankası internet şubesi parolaya dair herhangi bir işlem için,  444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak, yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Garanti Bankası parola alım işlemlerinizi ayrıca Alo Garanti’den de yapabilirsiniz. İnternet şubesi şifresi istediğinizi aktarmanızın devamında tarafınıza aktarılan yönlendirmeleri eksiksiz bir şekilde takip ederek, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti şifremi unuttum

Kimi zaman Alo Garanti ile 444 0 333 ‘den ya da Garanti Bankası ‘nın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra, internet bankacılığınına giriş yapabileceksiniz. Bunun için yine Garanti Bankası ‘nın resmi olarak aktif sitesi olan www.garanti.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst bölümde yer alan İnternet Bankacılığı alanına tıklama yapıo, sonraki açılacak ekranda ise, müşteri numaranız veya T.C kimlik numaranız ile beraber az önce oluşturmuş olunan parolayı yazarak GARANTİ İNTERNET GİRİŞ butonuna tıklayınız ve internet bankacılığına böylece giriş yapılmış olur.

Yorum Yap