Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Posted on

Nakit avans genel olarak, bankaların sunmuş oldukları kredi kartları üzerinden çekilen, belirli bir oranda faiz işlenen ve aynı zamanda belirlenmiş vade tarihlerinde geri ödenmesi zorunlu olarak alınan borç paralardır. Nakit avans uygulaması uzun bir süredir hayatımızda olup, kişilerin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermeleri için oluşturulmuştur. Kredi çekmek yerine nakit avansı kullanan banka müşterileri, ekstra ücret ödemesi yapmadan istedikleri paraya sahip olmaktadır.

Nakit avans çekmek için, ekstra olarak kredi notu ve gelir belgesi aranmaz. Zaten müşteri kredi kartı aldığı süreçte gelirini ve kredi notunu ön planda tuttuğu için, bu tür hususlar tekrar değerlendirilmez. Yalnız çekilebilecek tutar, kredi kartınızın limiti kadardır. Ne kadar limitli bir kredi kartı kullanıyorsunuz, o kadar avans çekebilirsiniz ve çektiğiniz tutar limitinizden düşer.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Müşteri odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Garanti BBVA Bankası, nakit avans konusunda da istenileni vermiştir. Hiç bir şekilde ekstra ücret ödemesi yapmadan, Garanti BBVA Bonus Kredi Kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik Garanti  BBVA nakit avanslarda, işleyen süreç çok hızlı tamamlanmaktadır. Nakit ihtiyaçlarınız olduğu zaman, aşağıda yazan kanalları kullanarak pratik bir şekilde nakit avans çekebilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Çekme

Garanti BBVA Bonus kredi kartınızdan nakit avans çekmek için bir çok yol vardır;

  • 444 0 333 Alo Garanti
  • Garanti BBVA Paramatik
  • Garanti BBVA İnternet
  • BonusFlaş
  • Garanti BBVA Cep

Garanti BBVA Paramatik üzerinden tek bir işlem ile nakit avans çekebileceğiniz gibi, şubeye giderek de çekebilirsiniz. Bunun dışında yazılan kanalları kullanarak 24 saat boyunca nakit avans bildiriminde bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Faizleri

Garanti BBVA Bonus kredi kartınızdan kartınızın limitine göre tek seferde çekebileceğiniz minimum tutar 500 TL, maksimum tutar ise 20.000 TL’dir. Bunun dışında 5-18 aylık bir vadeyle çekebilirsiniz ve ek olarak vade uygulanmaz. Hesaplamaları da 5-18 aylık süreç içerisinde hesaplayabilirsiniz. Ayrıca garanti kredi kartınız üzerinden çekebileceğiniz nakit avanslarda, %1.6 oranında faiz yansıması olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir