Güncel Kredi Kartı Kampanyaları

Posted on

Maximum kart bir çok üye iş yeriyle bağlantısı olan aynı zamanda kullanıcılarına bir çok taksit, indirim, kampanya gibi kolaylık sağlayan bir finans aracıdır. Maximum kartı ister yurtiçi, isterseniz yurt dışında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kartınızı kullandıkça artan Maxipuanlar size hem indirim sağlar hem de bir çok alışverişinizi ücretsiz yapma hakkı tanır. Maximum kart sadece kredi kartı olarak yanınızda olmamakla beraber nakit avans imkanıyla da size yardım etmektedir. Nakit avans borcunuzu, hesap özetlerini 7/24 banka atm aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz borçları size en uygun vade imkanıyla geri ödemede bulunabilirsiniz.

Maximum kart üyesi olmak  telefon, internet, kısa mesaj yoluyla yada size en yakınınızda ki şubeye giderek mümkün.

En bonkör kart WorldCard

‘The Banker’ tarafından seçilen dünyanın en değerli kredi kartları arasında güzel bir sıraya giren worldcard, 25 yıldır kullananına en çok kazandıran kart. Anlaşmalı olduğu bir çok şirkette puan ve taksit imkanı sağlıyor. Kazandığınız puanlar ile alışveriş, indirim yapabilmektesiniz. Buna ek olarak emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz. En fazla 12 ay  taksit şartı ile taksitlerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Worldcard’ın üyelerine sunduğu özel kampanya ve hizmetler ile kendinizi her zaman her yerde ayrıcalıkla hissedersiniz.

Bonus, Ailem için

Bonus ile alışveriş yaparken de kat kat  bonus puan kazanıyorsunuz. Kartınıza yüklenen bonuslar ile bonusun ortak olduğu programlarda bedava alışveriş yapabiliyorsunuz. Bonusun TRİNK! özelliğiyle tüm bonus ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 50 tl ve altı işlemlerinizde şifre kullanmadan bozuk para niteliğinde kolay harcama imkanı sağlamakla birlikte tek dokunuş ile işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Nakit ihtiyaçlarınızı size uygun taksit ve faiz imkanlarıyla formalitesiz bir şekilde sağlayabilmektesiniz. Yapmış olduğunuz alışverişi peşin şekilde yapabilmektesiniz , ödemesini ise taksitle karşılayabilmektesiniz. Ekstre atlatmak, işleminizi erteleme, kartınızdan havale/eft yapmak gibi bir çok kolaylık bonus ile mümkün.

Axessle Gerçek Olsun

Nerede olursanız olun  Axess kartınızı bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bir çok marka ile anlaşması olan Axess ile harcarken Chip-Para kazanıyor, sunduğu taksit avantajları ile hayatınızı kolaylaştırıyorsunuz. Her türlü hizmet için internet yada telefonda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir