Günde 5 TL Taksitle Kredi Seçenekleri

Posted on

Küçük ihtiyaçlarınız için ev ya da araba eşyası almak istiyorsanız, mini kredileri tercih edebilirsiniz. Bunun için birçok banka düşük limitli bireysel krediler için sizlere çok güzel imkanlar verildiğini söylemek isteriz.. Örneğin, İş Bankası şu sıralar günde yalnızca 5 TL taksitle 5 Bin TL acil nakit ihtiyaçları gidermektedir. Günde 5 TL taksitle Beş bin TL’ye kadar verilen kredinin şartları ve istenen evraklar..

En Az Taksitli İhtiyaç Kredi İmkanı

İş Bankasının ilana çıktığı bu önemli kredi kampanyasına göre, 5 TL’den başlayan kredi taksitleri ile ödenecek olan bireysel kredide vade sayıları 48 aya kadar erişim sağlamaktadır ve ödemeleri de bu sayede oldukça kolay olmaktadır. Ya da ben daha erken bir vade istiyorum diyenler için de, 24 ve 12 ay vadelendirmelerin de bulunduğunu sizlere aktarmak isteriz. Kredi için istenen taksit miktarları hazırlanacak hesaplama tablosuna göre farklılık göstermektedir. Sizlerde internetten kısa bir araştırma yaparak kredi hesaplama alanına girebilir ve kredinizi hesaplayabilirsiniz. Bu mini kredide sizlerden talep edilen faiz oranı %1.24 olarak belirlenmiştir ve binde beş olarak kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

İş Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Şartlar

İş Bankası’na yapılacak olan 50 bin TL bireysel kredi için 48 ay hesaplama yapılması durumunda,  500 TL tahsis ücreti alınacak olup, aylık 2968 TL de aylık ödemesi olacaktır. Toplam geri ödeme tutarı da 48 ayın sonunda 142. 449 TL olarak belirlenmektedir. Hesaplama tablosunun en avantajlı yönü, kredi limiti arttığı zaman, faizin de eş zamanlı olarak artış göstermemesidir.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu saydığımız şartlar altında krediyi kabul ediyorsanız, hızlı şekilde krediyi alabilir ve anlık ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Kredi için istenen belgeleri önce sıralamak gerekirse, aşağıdaki belgelerin olmasının şartı vardır.

  • Gelir Belgesi( Maaş Bordrosu)
  • SSK Dökümü
  • Emekliler İçin SGK Kaydı
  • T.C Kimlik Belgesi

Bu belgeleri temin eden kişiler bankaya bizzat giderek başvuru yapmak zorundadır. Ama şubeye gitmeden de bilindiği üzere kredi başvuruları yapılabiliyor. Bunun için başta internet bankacılığı olmak üzere; SMS ile başvuru,   telefon bankacılığı, mobil uygulama, Bankamatiklerden, işcepten ve 0 850 724 0 724 no’lu telefon numaralarından krediye başvurularınızı yapabilirsiniz.

2 thoughts on “Günde 5 TL Taksitle Kredi Seçenekleri

  1. Bu türden krediler artık verilmiyor herhalde. Keşke yine başlasa da bizde kredileri bu şekilde ödesek :9

    1. Bankalar günde 10 TL ya da 15 TL şeklinde kampanyalar yine yapıyorlar. Fakat ödemeler aylık olarak alınıyor. Banka günlük 10 TL ödemeli kredi olarak duyurduğu kampanyada, aslında aylık 300 TL ödeme alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir