Halk Bankası Maaş Müşterilerine Anında Kredi

Posted on

Halkbank Bordro24 adlı kampanyası ile beraber, maaş müşterilerine avantajlı kredi imkanı sunuyor.  Maaşını Halkbank üzerinden alan bireylere verilmekte olan Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyasını sizler için araştırdık ve merak edilen tüm soruların cevaplarını yazımızda aktardık.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi özellikleri

Halkbank maaş müşterilerine anında ihtiyaç kredisi veren bu kampanya için özellikler:

  • Bordro24 ihtiyaç kredisinden maaşını Halk Bankası’ndan alan bireyler, kullanabilir.
  • Bu kredi kapsamında masrafsız kredi olanağından da yararlanmış olursunuz.
  • Masrafsız krediden kredi tahsis ücreti gibi ekstra masraflar alınmıyor ve uygun faizli kredi için ise kredi tutarının %0,5 kadar kredi tahsis ücreti uygulaması aktif oluyor.
  • Normal Bordro24 kredisi için aylık faiz oranı sabit olarak %1.15 olarak belirlenmiştir.
  • Masrafsız alacağınız krediler Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık olarak %1.25 olarak aktif edilmiştir.
  • Bu kredi için sabit 48 ay vadeye kadar yapılır.
  • Her iki türde olan krediler için de BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) ve KKDF (Kredi Kaynak Destekleme Fonu) adı altında giderler vardır. BSMV ücreti kredinin aylık faiz maliyetinin %5’i oranında aylık taksitlerinize yönlendirilir. KKDF ücreti ise yine aylık faiz maliyetinin %15’i oranında taksitlere gönderilir.
  • İhtiyaç kredileri için hayat sigortası yaptırma şartı vardır. Hayat sigortası yıllık olarak ödemesi yapılıyor ve prim ücreti kredi alacak olan bireyin yaşına, cinsiyetine ve sağlık durumuna göre fdeğişim gösteriyor.
  • Bordro24 kredi adı altında 48 ay vade ile 15.000 TL kredi alacak olan 35 yaşındaki bir erkek bireyin, yıllık ödeyeceği hayat sigortası primi 50 TL civarında olmaktadır.
  • Normal Bordro24 kredinin yıllık olarak maliyet oranı %18.2176 olarak hesaplanmıştır. Masrafsız Bordro24 kredi için yıllık maliyet oranı %19.5618 olarak hesaplamaya alınmıştır.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi başvurusu

Bordro 24 için de Halkbank’tan anında kredi başvuruları yapılabilir. İnternet şubesi, mobil şube, müşteri hizmetleri ya da smsle anında kredi başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Bordro24 İhtiyaç Kredisi’ne smsle anında kredi başvurusu yapmak için aralarında boşluklar bırakarak  ”B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye sms gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen smslerden herhangi bir ücret alınmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir