Halkbank Hesaplı Evim İle Herkes Konut Sahibi Oluyor

Posted on

Halkbank, uzun bir zamandır hayatımızda olan ve devlet bankaları arasında yer alan, bir bankadır. Çalışmalarına birey odaklı devam etmektedir ve oldukça uygun faiz oranlarını aktif eden bir bankadır diyebiliriz. Halk Bankası daha önce görülmemiş faiz oranlarının da lideri konumundadır. Verdiği faiz oranları ve aktif ettiği kampanyalar, bireylerin avantajlı bir konuma gelmesi için büyük bir rol oynamaktadır. Taşı kredileri, ihtiyaç kredileri ve konut kredileri bu bankadan sorunsuz olarak çekilebilir. Ayrıca Halk Bankası üzerinden en çok çekilen kredilerden bir tanesi de, düşük faiz oranlı Hesaplı Evim Konut Kredisi’dir.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Hesaplı evim konut kredisi, bireylerin ev sahibi olabilmesi için yeniden tasarlanmış olan düşük faizli konut kredileridir. Kredi notu düzgün ve olan ve düzenli gelirini belgeleyen kişiler, bu kredileri alabilmektedir. Hesaplı evim konut kredileri, 2017 yılında da geçerliliğini korumaktadır. Hatta faiz oranları daha da düşürülmüştür.

Hesaplı Evim Konut Kredisi güncel faiz oranları

Hesaplı evim onut kredilerinde genel olarak 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor. Bu vade sistemine göre, 1 ile 36 ay arasında çekim yapan bireyler, %0.88 oranında faiz ödemesi yapıyor. Diğer yandan 37 ile 120 aya kadar çekilen kredilerde, %0.95 faiz oranı aktif ediliyor. Dilediğiniz vadelendirme sayısını sizler aktif edebilirsiniz.

Hesaplı Evim Konut kredisi çekmek için yöntemler

Halk Bankası’nın resmi internet sitesine giriş yaptığınız zaman, bu krediyi görebilirsiniz. Daha onra krediye başvurmak için, sizlere en yakın Halk Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca söylemek isteriz ki bu kredinin başvuruları sadece şubelerden yapılıyor ve internet üzerinden yapmanız mümkün değildir. Başvuru yaptıktan sonra onaylanırsa, mutlaka gerekli belgeleri bankaya iletmeniz gerekmektedir. Kredi 10 iş günü içerisinde sizlerin hesaplarına aktarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir