Halkbank kredi kartımı yapılandırmak istiyorum

Posted on

Kredi Kartı borcumu ödemezsem başıma neler gelir diyorsanız eğer, Öncelikle banka sizlerin borcunu tahsil etmek için elinden geleni yapar ve sizi arayarak taksitlendirme yapalım, vs gibi tekliflerde bulunur. Bununla beraber eğer siz yine borcunuzu ödememek için atıflarda bulunursanız, banka dosyanızı çalıştığı avukatlara gönderir. Avukatlık büroları icraya vermeden önce sizlere ulaşım sağlamaya çalışır ve eğer siz yine de ben borcumu ödemiyorum diyorsanız, Avukatlık bürosu borcu tahsil işlemi için icraya başvurur.

Adımda sizler benim herhangi birşeyim yok neyimi alabilir gibi bir fikirde olabilirsiniz. Borcunuzun yasal takibe düşmesi durumunda, artık kara listede olursunuz ve bankalar için olumsuz bir durumdur. Hiç bir banka size hiç bir ayrıcalık göstermez ve başvurularını genel olarak reddedilir. Ayrıca borcunuzu ödeseniz dahi 5 yıllık süre zarfı içerisinde, bankaların gözünde 0 olursunuz. Ve yine hiç bir banka başvurularınızı kabul etmez. Ancak yine ödemek istemiyorum diyorsanız, maaşınıza haciz işlemi yapılabilir ve ne zaman mal alacak olursanız, anında haciz edilir. Yapacağınız en iyi avantaj kredi kartlarınızı taksitlendirmektir.

Halkbank Kredi Kartını taksitlendirme için ne yapmak gerekir?

Halk Bankası Borç Kurtaran programı ile beraber kredi kartlarını ödeyemeyen müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu programda ise faiz oranları %1,10 başlbaşlar ve 24 aya kadar vade yapılır. Başvuru işlemlerinizi sizlere en yakında olan Halk Bank şubesinden veya telefon bankacılığı 444 0 400 Halk Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden, kredi kartı menüsünden yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi olarak sizlere aktarmış olduğumuz, Telefon Bankacılığından ve Şubeden kendi adınıza işlemler yapıldığı için, daha kaliteli hizmet alabilirsiniz. Çünkü her müşterinin kişisel bilgileri değişkenlik göstermektedir. Ancak bu hizmetten yararlanmanız için, son kredi kartı borcunuzun asgari tutarını ödemeniz gerekiyor.  Toplam borcunuzun da 200 TL ile 20.000 TL arasında olması durumunda başvurular alınmaktadır. Taksitlendirme vadesi ise en az 6 ay iken, en fazla olarak 24 aya kadar çıkarılmıştır. Bireysel şekilde yapılan başvurularda, faiz oranlarını ve aylık vadeleri, müşteri temsilcilerine bağlanarak öğrenebilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir