Bankalar

Hesap işletim ücreti almayan bankalar

Günümüzde birikimlerimizi en güvenli şekilde sakladığımız alan olan bankalar, açılan hesaplar için hesap işletim ücreti adında aidat almaktadır. Bu aidatlar dosya masraflarına ve ekstra işlemler için kullanılmaktadır. Fakat bankalar arasında yıllardır devam eden rekabet, artık hesap işletim ücretine bir son vermiştir. Diğer bankalara göre kendini kanıtlamak isteyen bir çok banka, artık hesap işletim ücreti almamaktadır. Sizlere hangi bankaların hesap işletim almadığını aktarıyoruz.

KuveytTürk Senin Bankan

Katılım bankası olarak piyasada varlığını sürdüren KuveytTürk, müşterilerinden herhangi bir hesap işletim ücreti tahsis etmiyor. Buna ek olarak bu hesabı açarsanız, ekstra bir havale veya Eft ücreti de ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Şubesiz banka olarak devam eden Senin Bankan, online hizmetleri tercih eden bireylerden ekstra masraf alıyor.

QNB Finansbank Enpara.com

QNB Finansbank’ın şubesiz olarak varlığını sürdüren Enpara.com, kısa bir zaman önce piyasaya katılım sağlamıştır. Yapmış olduğu avantajlı uygulamalar ve çalışmalarıyla dikkat çekmiş ve bankalar arasında tarihe geçen yeniliklerin öncüsü konumunda yer almıştır. Eft ve havale ücreti almamasının yanı sıra, hesap işletim ücretinin de almadığını söylemek isteriz. Ayrıca bu ücretin alınmyacağına dair bir sözleşme çıkarmış ve sözleşmenin imzalanması durumunda, sizlerden hiç bir şekilde hesap işletim ücreti almayacağını bildirniştir.

TEB Bankası CEPTETEB

Teb bankasının şubesiz olarak varlığını sürdüren Cepteb, enpara.com gibi popüler konuma gelmiş bir bankadır. Buna göre bu hesabı açan müşterilerden hesap işetim ücreti tahsis edilmez. Havale ve eft ücretleri de, bu bankada alınmıyor. CEPTEB müşterisi olmak için, orjinal internet sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yapı Kredi Nuvo

Yapı Kredi bankasının şubesiz bir girişimi olan Nuvo, ekstra bir hesap işletim ücreti almamaktadır. Bununla beraber eğer bu hesabı açarsanız, eft ve havale işlemlerinizde de ücret ödemesi yapmayacaksınız. Yapı Kredi Bankası’nın bir girişimi olmasından dolayı, bankanın sunmuş olduğu tüm avantajlardan yararlanacağınızı söylemek isteriz.

Denizbank Dijital Deniz

Denizbank’ın son zamanlarda yapmış olduğu teşvik edici kampanyaları sayesinde, müşteri sayısını 5 milyona kadar çıkarmayı başarmıştır. Birey odaklı çalışmaları devam etmiş ve Dijital Deniz adında bir girişimi aktif etmiştir. Bu hesabı açmanız durumunda, hesap işletim ücretlerinden tamamen muafsınız diyebiliriz.

Abank Dijital

Abank’ın bir girişimi olan Dijital, kısa süre önce aktif edilmiştir. Abank dijital ile sizlerden herhangi bir işletim ücreti almaz. Abnak dijital başvurularınızı, Abank’ın resmi internet sitesinden online olarak yapabilirsiniz. Hesabınız kısa sürede aktif edilir ve tüm işlemlerinizi, mobil veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Türkiye Finans

Katılım bankası olarak varlığını sürdüren Türkiye Finans, hesap işletim ücreti konusunda avantajlı bir banka olarak devam etmektedir. Pek şubesi olmamasına rağmen müşteri sayısı oldukça geniş bir kitle üzerine aktif olmuştur. Türkiye Finans bankası üzerinden hiç bir şekilde hesap işletim ücreti talep söz konusu değildir.

One Response

  1. Osman KALFA

Yorum Yap