Hızlı Finansman nedir?

Posted on

Hayatımızın her alanında bankacılık sistemi etki olmakta. Bir ihtiyacımız karşılamak amacıyla bir borç edinme yoluna gittiğimizde bankalar artık vazgeçilmez hatta zorunlu bir seçenek. Bankacılık sisteminde faiz prensibiyle çalışan bankalar yanında helal kazanç veya helal finansman adı altında hizmet veren katılım bankaları da mevcut. Bu bankalar diğer bankalar gibi faiz oranlı değil dini inançlar çerçevesinde hizmet vermektedirler. Firmalar için müşterileri adına finansman başvurusu yapabilecekleri bir sistem olan Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu firmaları müşterilerine hızlı hizmet verme, direk geri dönüş imkanı sunarak daha müşteriler işyerinizi terk etmeden finansman kullanıp kullanamayacaklarını öğrenmelerini sağlamaktadır. Bu yazımızda bu bankalardan olan Türkiye Finans Katılım Bankasının Hızlı Finansman hizmetini inceleyeceğiz.

​​​Hızlı Finansman nedir?

Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu;  Katılım Bankacılığı çerçevesinde onaylanan finansman desteğini; örneğin taşıt, ihtiyaç ve emlak finansman başvurularını uygun kar oranları ile, bankayla çalışan ilgili bayilerden yapma prensibine dayanmaktadır. Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu; bankanın sistemine üye olan taşıt, ihtiyaç bayileri ile emlak ofislerinin çalışmaları sırasında kendilerinden hizmet alacak müşterileri adına bankaya finansman başvurusunu yapabilmeleri, başvurunun sonuçlarını takip edebilmelerinin sağlayan bir online sistemdir. Böylece siz ihtiyacınız için gerekli olan finansmanı bankaya gitmeden direk satıcı firma aracılığı ile karşılama yoluna gidiyor ve hem zaman kaybı hem de uğraştan kurtulmuş oluyorsunuz. Bu sistemin size sağlamış olacağı avantajları incelersek; Finansman başvurunuzu çok sayıda evrakla uğraşmadan sadece bir kimlik belgesi ile gerçekleştirebiliyorsunuz, başvurunuzun yanıtı uzun süre geçmeden cevaplanmış oluyor, ayrıca finansman desteğiniz onaylandığı taktir de banka şubesine gitmenize bile gerek yok.

Online Hızlı Finansman Platformu ile Gelir Belgesiz İşlem Yapılabilir!​

Online Hızlı Finansman Platformu aracılığı ile 60.000 TL’ye kadar Eğitim, 50.000 TL’ye kadar İhtiyaç, ve 125.000 TL’ye kadar Taşıt Finansmanı kullanımı Gelir Belgesiz olarak kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Firmalar İçin Online Hızlı Finansman Platformunu Kullanmak Çok Kolay!

Bankanın sunduğu Online Hızlı Finansman Platformunu kullanmak firmalar için çok kolay direkt internet üzerinden www.hizlifinansman.com.tr internet sitesi aracılığı ile sisteme giriş yapıp sade başvuru ekranları sayesinde müşteriniz için yapacağınız finansman başvurularını kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem 7/24 çalışmakta olup; finansman başvurusu yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir