İş Bankası Maximum Kart Taksitli Nakit Avans Çekme

Posted on

Kullandığımız Kredi Kartlarımızın alışverişler dışında en çok fayda edeceği hususlardan birisi ise acil nakit ihtiyacını karşılıyor olmasıdır. Yaşantımız boyunca maddi olarak nerede ve nasıl bir durumlar ile karşılaşacağımızı bilemeyiz ve anında para bulmamız gereken bir ambiyans içinde kalabiliriz. Elbette bunlar normal karşılaşılabilecek durumlardır. Kullandığınız kredi kartı Maximum Kredi Kartı ise talebiniz olan acil nakit gereksinimini Taksitli Nakit Avans özelliğinden karşılayabilirsiniz.

Maximum Taksitli Nakit Avans

Anlık olarak ihtiyacınız bulunuyorsa, anında kart limitleriniz dahilinde yapacağınız başvuru ile alacağınız nakit parayı 12 ay’a varan vadeler ile ödeyerek sahip olabiliyorsunuz ki bu durum sizi bir çok hayati meseleden kurtarabilecek özellik diyebiliriz. Bunun için elbette Maximum kart sahibi olmanız ve çekeceğiniz miktarın limitiniz dahilinde olması ilk şartlardan ikisi. En az çekebileceğiniz tutar ise 300 TL maksiumum çekim limiti 5.000 TL olmakla birlikte, kartın özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle limit üstü çekimi için bankanızı ayrıca masraf ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat yaptığınız başvuru sonrası hesabınıza geçen bir değerse bu miktarı istediğiniz hesaba EFT ya da Havale edebiliyorsunuz ki bu işlemin ücreti ise sizin bankanız ile aranızda yapılan sözleşmeye göre kesiliyor.

Hangi Kartlar Kampanyada Yer Alıyor?

Alacağınız taksitli nakit avans için en az 5 ay, en çok 12 ay vadede ödeme seçeneğiniz bulunuyor. Bu işlem için işlem ücreti ödemeseniz de KKDF ve BSMV kesilen vergiler olarak kayıtlarımızda.  İş bankasına ait kullandığınız Aidatlı ve Aidatsız İş’te Üniversiteli, Ticari kartlar ve bayi kartları ile bu hizmetten faydalanamıyor. Faydalanabildiğiniz kartlar ise Klasik Maximum, Premier Gold, Platinum Maximiles ve MecedesCard olarak aktarıldı.

Taksitli Nakit Avans Çekme ve Geri Ödeme

Maximum Kredi Kartınızdan alacağınız 3000 TL taksitli nakit avans için aylık ödemeniz 6  ay boyunca 534,13 TL. Toplamda ise 3.204,78 TL. 12 aylık kullanıldığı takdirde ise aylık ödemeniz 282,29 TL ve toplamda ise 3.387,48 TL olarak hesaplanıyor. Bu rakamlara vergiler dahil değil. Size 1,84 faiz oranı tüketici kredilerine göre fazla olarak gelebilir. Fakat hızlı çözüm sunması adına seçeneklerinizin arasına alınabilecek bir kredi başvurusu olarak alternatifleriniz arasında olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir