koineks-thodex

Koineks.com Dünyaya açılıyor, Yeni İsmi: THODEX

Posted on

Türk Bitcoin Borsası Koineks, Uluslararası pazara açılıyor.

Türkiye’nin en kapsamlı dijital para borsası olarak bilinen koineks, yaptığı son açıklamayla 6 Mart tarihi itibarıyla yeni bir isimle devam edeceklerini bildirdi. Koineks, bu isim değişikliğinin birçok avantajı olduğunu belirtip; avantajları birer birer açıklarken, konuyla ilgili de detaylı bir açıklama metni yayınladı. Söz konusu metne Koineks ana sayfasından ulaşmak mümkün.

Koineks; “Büyük Değişim Başlıyor” cümleleriyle başladığı isim değişikliği duyuru açıklamasına; Dünya’da lider kripto para borsalarından biri olma hedefini koyarak; emin adımlarla çıktıkları ve ilerledikleri bu yolda bugüne kadar attıkları en önemli adımı attıklarını söyleyerek devam etti.

Kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde benimseyeceği bir isim olarak düşündükleri THODEX ismini duyurmaktan dolayı büyük heyecan ve mutluluk içerisinde olduklarını açıklayan Koineks; yeni alınan bu isim beraberinde Amerika’dan FinCen MSB lisansı bulunan bir marka olarak Türkiye’de kimsede olmayan bir ilki meydana getirmenin çok büyük haklı gururu içerisinde olduklarını da eklediler.

THODEX ile birlikte; artık hacim seviyesi daha yüksek olan büyük pazarlara erişim sağlanabileceğini kullanıcılarına duyuran Koineks, tüm Dünya’daki kripto para yatırımcılarıyla aynı platform üzerinde buluşulacağını; bunun yanı sıra avantajlarla dolu ve küresel çapta yatırım yapılabilen THODEX dünyasında, şuanda herkesin mevcut koineks hesabıyla işlem yapabileceğini duyurdular.

THODEX’in Avantajları

THODEX’in en büyük avantajı, ismiyle birlikte gelen “Porsche Çekilişi” olarak dikkat çekiyor. Hem mevcut Koineks üyeleri, hem de tüm yeni THODEX üyeleri bu çekilişe katılma imkanına sahip olabiliyor. Çekilişi kazanan kişi 2020 Model Porsche Panamera GTS kazanma şansı elde ediyor.

  • Fincen MSB Lisansı

Koineks, ABD tarafından onay alan FinCen MSB lisansı ile birlikte dönüşüm sürecini başlattığı THODEX’de tüm Dünya’da işlem yapma imkanı sunarak Dünya’da bir ilk sunuyor.

  • Para Çeşitliliği

Normal şartlar altında Koineks sisteminde para çeşitliliği açısından sınır bulunuyorken; THODEX’de 20’den fazla para ile yatırım çeşitliliği elde etme şansı sunuluyor.

  • Kredi Kartı

THODEX, Kredi kartı ile kripto para satın alabilme hizmetiyle birlikte geliyor. Yine Türkiye’de ilk olan bu sistem; çok sayıda kişinin kripto para alım işlemi gerçekleştirebileceğini gösteriyor.

  • Bitcoin ATM

Türkiye ve Dünya üzerinde her geçen gün genişleyecek olan THODEX Bitcoin ATM ağı kurulacağı THODEX’in avantajlar listesinde yer alıyor.

  • Fiat Paralar

THODEX, fiat paralar ile her türlü işlem yapabilme olanağı sunuyor. Bu sayede işlem kısıtlaması yaşatmıyor.

THODEX’in Dezavantajları

THODEX’in dezavantajlarına bakıldığında; firma tarafından, Koineks’e göre bildirilen herhangi bir eksik özelliği bulunmadığı için bir dezavantaj görülmüyor. Çünkü Koinex aynı şekilde devam ediyor. Sadece THODEX, bu alanda Koineks’in gelişmiş versiyonu olarak öne çıkıyor.

6 Mart 2020 tarihinde birçok avantajla birlikte tamamen geçiş yapılacağı ifade edilen THODEX’in dezavantajlarını, geçiş yapıldıktan sonra uygulamaları olarak görüntüleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir