Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Posted on

Kredi kartı almak isteyen bireyler, öncelikli olarak kredi kartı başvurusu yapmak zorundadırlar. Bu başvurular sonrasında bankalar tarafından bazı incelemeler yapılır. Bu incelemeler kredi notu, kişinin gelir düzeyi ve yaşı gibi şartlardır. İncelemeler bittikten sonra, bireylere olumlu-olumsuz bir geri dönüş yapılır. Tabi ki burada kişiler en kolay kredi kartı veren bankalardan kredi kartı almak iste. Peki kredi kartlarını en kolay veren bankalar hangileridir?

Aslında burada banka ismi vermek, pek de mantıklı bir durum değildir. Çünkü bankaların hepsi kredi kartı borcunu ödeme gücü olan kişilere, kredi kartı vermek ister. Fakat ülkemizde faaliyet gösteren önemli bankalar, kredi kartı verirken çok fazla risk almalarından dolayı, kredi kartı verirken de kredi risk raporundaki puanların yüksek olmasını, her zaman istemezler.

Kredi kartı almanın en kolay yolu, düzenli bir mesleğe yani gelire sahip olmak ve aynı zamanda yüksek kredi notunun olmasıdır. Burada gelirinizin tutarı çok fazla önemsenmez. Çünkü bankalar kredi kartlarını kişinin gelirine eş zamanlı olarak verirler. 1500 TL maaşınız varsa ve bankadan 750 TL limitli bir kredi kartı talebi açarsanız, bankanın bu başvuruya olumlu yanıt verme durumu çok yüksek ihtimaldir. Burada en önemli unsurlar, kredi notları olarak karşımıza çıkar. kredi kartı limiti de belgelediğiniz gelirin 4 katına kadar belirlenebilir. sizler için bankalar arasında kredi kartı teminin de daha kolaylık sağlayan bir kaç banka inceleyelim.

Odeabank

Odeabank Bank’O Card Axess ile tüm faydalı imkanlarından yararlanarak, hem yıllık ücreti olmadan kolayca sahip olabileceğiniz bir kredi kartıdır.

ING Bank

ING Bank bonus kart ile hem kolay alma ayrıcalığı yaşayın hem de bonus kart özelliği ile birçok kampanyadan ve indirimlerden yararlanın. En kolay kredi kartı veren bankalar arasında önemli bir yeri olan ING Bank sizlere daima kaliteli hizmet vermek için, çalışma göstermekte ve kendini ilerletmektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır ve kendini sürekli geliştirmekte, yeni bir şeyler katmaktadır. Kredi kartı başvurularında müşterilerine en hızlı yanıtı vererek kolay kredi kartı almanıza yardımcı olacak bir bankadır diyebiliriz. CardFinans kredi kartına hızlı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız, QNB Finansbank’ın sitesine girmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir