Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Posted on

Günümüzde hemen hemen her banka müşterisine kredi kartı ürünü sağlamaktadır. Bankaların kıyasıya yarış içerisinde olduğu kredi kartı sektöründe birçok kampanya tüketici lehine sunuluyor. Bu kampanyalardan daha doğrusu teşviklerden biri de kredi kartı aidatının ortadan kaldırılması oluyor. Günümüzde birçok banka kredi kartı ürününde aidat almama yolunu seçmiş durumda. Peki hangi bankaların, hangi kredi kartı ürününü alırsanız kredi kartı aidatı ödemezsiniz? İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

Aidatsız Kredi Kartları Listesi

Kredi kartı aidatı almayan bankalar listesinde çok sayıda kredi kartı bulunmaktadır. Fakat bu yazımızda en popüler kredi kartlarından bahsedeceğiz. Birçok bankanın sağladığı Aidatsız kredi kartları; farklı kampanyalarla da birlikte müşterilerin tercih sebebi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Aidatsız kredi kartları listesi…

1-      Akbank Axess Free

Aidatsız kredi kartları listesinde ilk sırada Akbank’ın ürünü olan Akbank Axess Free yer alıyor. Akbank Axess Free kredi kartında sadece aidat ücreti yok değil, bunun yanı sıra birçok işlem otomatik olarak gerçekleştirilebiliyor. Taksit erteleme ve erteleme talep etme işlemi sayesinde zor durumda kalındığında taksitlerde erteleme yoluna gidilebiliyor.

2-      İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Kredi kartı aidatı almayan bankalar listesinin 2.sırasında yer alan kredi kartı İş Bankası’nın ürünü olan Maximum kredi kartı olarak dikkat çekiyor. Özellikle sinemaya gidenler Maximum reklamlarıyla çok sık karşılaşmıştır. Birçok avantaj sunulan İş Bankası Maximum Kredi kartı sayesinde satış yapılan mağaza kredi kartına taksit imkanı tanıyıp tanımasa dahi yapılan harcama sonradan taksitlendirilebiliyor. Ayrıca biriken maxi puanlarla harcama yapılabiliyor.

3-      Garanti Bankası Bonus Flexi Kart

Kredi kartı almayan bankalar listesinin ilk 2 sırasında bulunan Akbank ve İş Bankası’nın hemen ardından Garanti Bankası kendini gösteriyor. Bonus Flex Kart isimli ürünüyle birlikte müşterilerine oldukça yüksek avantajlar sunan Garanti Bankası, yine sunduğu bu kredi kartıyla birlikte birçok kampanya ve puan kazanımını müşterisine sunuyor.

4-      ING Bank Pegasus Plus Kart

Kredi kartı aidatı almayan bankalar listesinin 4. Sırasında yer alan ürün ING Bank’ın Pegasus Plus kredi kartı olarak dikkat çekiyor. Yıllık kart aidatından muaf tutulan söz konusu kart; bunun yanı sıra Pegasus ile gerçekleştirilen her türlü uçuşta %2 oranında puan, diğer havayolları ile gerçekleştirilen uçuşlarda %1 oranında puan kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir