Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Posted on

Bankalar müşterilerine bazı finansal ürünleri sunarken, çeşitli ödemeleri almaktadır. Bunlar kredi tahsis ücreti veya kart aidatı gibi ücretlerdir. Kredi kartlarında aidat alımı, neredeyse tüm bankalar tarafından yapılıyordu. Kredi kartları konusunda avantajlar sunan bazı bankalar, müşterilerinden kredi kartı aidatı almamaktadır.

Yapı Kredi World Eko

Bu kartda düzenli olarak taksit imkanı vardır. Yapı kredinin diğer kartlarında olduğu gibi, World özelliği de vardır. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde, şifre girmeden alabilirsiniz. Ek olarak ödeme talimatları vererek faturalarınızı otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit ön ödeme çekebilirsiniz ve hiçbir masraf ödemesi yapmadan ek kart çıkarabilirsiniz. Masraf olmadan kredi kartı veren diğer bankalar, aşağıda sizlere detaylı olarak sunulmuştur.

Finansbank Fix Card

Fix Card’ın rn önemli özeliklerinde bir tanesi de, oldukça fazla taksit olmasıdır ve sizlerden kesinlikle kart aidatı gibi ücretleri almıyor.Diğer bankalarda olduğu şeklinde yine Fix Card’ta da puan kazanma özelli kart içerisinde mevcuttur. Bu kartı aldığınız zaman, yalnızca 15 TL tutarında baskı ücreti alınır.

Akbank Free

Akbank Free kredi kartında taksit imkanı ve eş zamanlı olarak bir çok ödeme kolaylığı mevcuttur. Müşterilerinden kart aidatı ödemesi gibi ücretleri almamaktadır. Free kart ile de yine birçok kampanyaya katılmanız mümkün kılınmıştır. Nakit avans hizmetinden de eş zamanlı olarak yararlanabilirsiniz.

HSBC Konsept

HSBC Konsept kredi kartında da kart aidatı gibi durumlar asla yoktur. Bu kartla Advantage puan kazanabilirsiniz, yine taksit imkânından sonuna kadar faydalanabileceğinizi söylemek isteriz.

İş Bankası Maximum

İş bankası maximum aidatsız kredi kartı ile taksit şansından faydalanabilir, üye işyerlerinden alışveriş  yaptıkça puan kazanabilir ve puanları rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card

Senelik kart aidatı gibi durumlar, bu kartta mevcut değildir. Nakit avans, taksitli avans çözümlerinden yararlanmanız mümkündür. Yakınlarınıza da ek kart çıkarma imkanınız vardır. Bank’O Card ile alışverişlerinizi belirli aylara kadar ertelemeniz mümkündür.

Garanti Flexi Bonus

Garanti Bankası bu kart ile taksit imkanı veriyor ve kart aidatı ödemesi almıyor. Flexi kart ile puan kazanabilir ve çeşitli dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir