Kredi Kartı Limiti Nasıl Öğrenilir ve Değiştirilir?

Posted on

Kredi Kartı Limitinizi Öğrenmek İçin;

1) Garanti Bankası Bonus kredi kartı limit bilgisi için; 444 0 333’ü arayınız,

2) Denizbank Bonus kredi kartı limit bilgisi için; 0850 222 0 800’ü arayınız,17

3) Yapıkredi World kredi kartı limit bilgisi için;0850 222 0 444’ü arayınız.

4) İşbankası Maximum kredi kartı limit bilgisi için;0850 724 0 724’ü arayınız,

Diğer bankaların numaralarına, internette kısa bir araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Yukarıda sizler için en çok tercih edilen bankaları listeledik. Diğer yazımızda, tüm bankaların iletişim numaralarını sizlere aktaracağız.

Kredi kartı limit öğrenme, kredi kartı limitimi nasıl öğrenebilirim, kredi kartı limit arttırma, kredi kartı limitimi nasıl yükseltebilirim, kredi kartı limiti yükseltme gibi bir çok sorunun cevabını, yukarıda yazılmış olan telefon numaralarından öğrenebilirsiniz. Sizlerde ilgili bankanın telefon numarasını arayarak kredi kartı limit öğrenme hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın limitini yükseltmek ve yeni limit belirlemek için de, izlenmesi gereken bazı adımlar mevcuttur. Bu adımları başarılı bir şekilde takip ettiğiniz zaman, kredi kartlarınızın limitinizi düzenleyebilirsiniz.

SMS ile Limit Nasıl Yükseltilir?

Eğer otomatik kredi kredi kartı yükseltme işlemi olmuyorsa, sms ile bankanızdan sms ile kredi kartı limiti yükseltme için bildirim açabilirsiniz. Sms bankacılığı genel olarak tüm bankalar tarafından alınmaktadır. Her banka sms bankacılığını sever ve işlemler oldukça hızlı ilerler. Bankanızın iletişim sms numarasını bulmanız durumunda, limitlerinizi kısa sürede düzenleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Limitimi Nasıl Arttırabilirim?

İnternet Bankacılığından Limiti Yeniden Düzenlemek Mümkün Müdür?

Kredi kartınızı aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra, bankalar internet bankacılığından kredi kartı limitini otomatik arttır seçeneğini seçiniz, bu seçenekle yaptığımız harcamalar doğrultusunda bankanın uygun görmesi durumunda, kesinlikle kredi kartlarınızın limiti arttırılabilir. Kredi kartınızın limiti aynı zamanda, bu işlem ile de düşürülebilir. Limit düşürme işlemi için, aynı adımları uygulamanızı öneririz.

TEB Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

TEB Bankası kredi kartınızın limitini artırmak için telefon bankacılığından, internet bankacılığından ve şubelerden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak bu işlemleri yapmak tamamen ücretsizdir ve sizlere ücretsiz şekilde sunum yapılır. Ayrıca düzenli limiti artırma işlemini yaparak düzenli olarak kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Düzenli limit yükseltme için telefonuzun sms uygulamasına LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz durumunda limitiniz tekrar belirlenecek ve kısa sürede aktif olacaktır.

Yapı Kredi Bankası World Kart limit düzenleme

Yapı kredi bankası world kredi kartı limiti yükseltme işlemleri, oldukça pratik yapılmaktadır. Sms ile world kredi kartı limiti yükseltme için , Bankada kayıtlı olan telefonunuzun sms uygulamasına girerek LIMIT, kredi kartı numaranızın son 6 hanesini ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e göndermeniz durumunda, işleminiz başlatılacaktır. Limit yükseldikden sonra, 1 iş günü içerisinde yeni limitinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir