Kredi kartları

Kredi Kartından Aidat ve Masraf Almayan Bankalar

Kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran alışverişlerde taksit imkanı sunan kartlardır. Bugün ülkemizde herkesin mutlaka en az 1 yada daha fazla kredi kartı vardır. Kredi kartı kullanmak hangi durumlarda avantajlıdır. Kredi kartı aidatı alan ve almayan bankaları bilmekte fayda var. Çünkü bir çok banka çaktırmadan haberiniz olmadan kredi kartından aidat kesmektedir. Kredi kartı aidatlarının geri alınması bazen mümkün olsa da en kısa yol kredi kartı aidatsız bir karta sahip olmak. İşte sizler için kredi kartı aidatı veya başka bir masrafı olmayan kredi kartları.

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

1- Yapı Kredi World Eko: Kart aidatı bulunmayan kartın bir çok yönden avantajları vardır. Taksit imkanı sunan kartta 70 liralık alışverişleri temazsız kart özelliği ile yapabilirsiniz. Ödeme talimatı vererek faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit avans seçeneği ile nakit ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm üretebilirsiniz.

2- Odeabank Bank’O Card: Yıllık kart ücreti olmayan bir karttır. Nakit avans, taksitli nakit avans gibi seçenekleri ile nakit ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

3- Garanti BBVA Flexi Bonus: Kart aidatı olmayan bir garanti bankası kredi kartıdır. Felix kart ile puan toplayabilir alışverişlerde büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

4- Finansbank Fix Card: Taksit imkanı bulunan kartta kart aidatı alınmaz. Sadece 1 defaya mahsus kart basım ücreti 15 lira tarafınızdan tahsil edilir.

5- Akbank Free:  Kredi kartına taksit imkanı sunan kart için kart aidat ödemesi bulunmaz. Birçok alışveriş noktasında bu kartı kullanabilirsiniz. Taksitli borç transfer özelliği ile başka bankaya olan borçlarınızı bu kart ile ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde puan kazanabilirsiniz. Türkiye’ de en çok kullanılan kredi kartlarından birisidir.

6- HSBC Konsept: Kredi kart aidatı yoktur. Bu kartla Advantage puan kazanabilirsiniz, yine taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

7- ING Pegasus Plus: Sık uçak seyahati yapanlar için oldukça avantajlı bir karttır. Kart aidatı olmadığı gibi uçak biletlerine özel kampanyalar düzenleyen bir karttır. Her yapılan uçuş harcamalarında % 2 puan kazanabilirsiniz. Taksitli para çekebilir nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

8- İş Bankası Maximum: İşbankası maksimum kartların da kart aidatı yoktur. Kullanım alanları oldukça fazladır.  Taksitli nakit avans çekebilir anlaşmalı iş yerlerinden puanlar kazanabilirsiniz.

Yorum Yap