Krediler

Kredidakik Kredi Sistemi Ne İşe Yarıyor?

Arçelik ve Beko mağazalarında senetsiz ve kefilsiz alış veriş yapılabilmesine olanak veren, Koçfinans kolaylığıdır ve genel olarak kredi sistemi olarak nitelendirilmektedir. Kredidakik kredi sistemi 7 gün 24 saat boyunca kullanılan önemli ve aynı zamanda gerekli bir sistem olmaktadır. Alışverişlerinizde alt sınır olarak 5.000 TL belirlenmiş olup, üst harcama sınırı hiçbir şekilde yoktur. Seçili ürün sistemi de yoktur ve Arçelik ile Beko mağazaları içinde yer alan bütün ürünlerde, kredidakik kullanılabilir.

Vade Oranları

Her kredi sisteminde olduğu gibi kredidakikte de belirli oranda vade sürelerini içermektedir. 5.000 ile 15.000 TL arası kullanılan kredilere 18 ay , 15.000 TL ve üzeri kredilere ise 24 aya kadar vade seçeneği müşterilere sunulur. Kredidakik ile Arçelik ve Beko markalı tüm beyaz eşya ve elektronik aletlere sahip olabileceğiniz gibi kredidakik uygulamasını cep telefonlarınız üzerinden de indirebilirsiniz. Kredidakik sağladığı kolaylıklar ile, müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Kredidakik’e Nasıl Başvuru Yapılır?

Kredidakik başvurusu yapılırken ihtiyacınız olan evraklar, kimlik belgeniz ve adınıza düzenlenmiş elektrik, su,telefon ya da doğalgaz faturasıdır. Fatura gibi belgeleri sunamamanız durumunda ikametgah belgesi de kabul ediliyor. Hızlı ve pratik bir kredi kullanma sistemi olan Kredidakik’de üstelik dosya masrafı, sigorta bedeli gibi ekstra ücretlendirmeler de olmuyor.

Hangi Belgeler Gerekmektedir?

Bu kredide masraf, ödeme ücretler, kefil ve teminat gösterme gibi durumlar yoktur. Kredidakik de öncelikle kredi tahsis ücretinin de olmadığını sizlere aktarmak istiyoruz ve Ayrıca sigortada yaptırılmıyor. Birde dosya masrafı adı altında herhangi bir ücret talebi de olmuyor. Başvuru için ise sadece sizlerden 2 adet belge isteniyor. Bunlardan birincisi nüfus cüzdanı oluyor. Diğeri ise adınıza kayıtlı son üç ayı kapsayan herhangi bir fatura oluyor ama bunun yerine ikametgah belgesi de verebilirsiniz.

Taksitler Nasıl Ödenir?

Kredidakik taksit ödemelerini yapabilmek için size verilen kod ile, aşağıda bulunan bankalara başvurmanız gerekiyor.

Kredidakik kredi geri ödemesi yapılabilecek bankalar;

  • Yapıkredi,
  • Halkbank,
  • Denizbank,
  • TEB,
  • İş Bankası,
  • Akbank,
  • Finansbank,
  • ING Bank
  • Garanti Bankası

Bu bankalar ile iletişim kuramama halinizde ise Vakıfbank ve TEB veznelerinden , Yapı Kredi , İşBankası ve TEB ATM’lerinden kartlı ya da kartsız işlem seçenekleri ile de herhangi bir ücret ödemeden, taksitlerinizi düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Yine anlaşmalı bankalara ödeme talimatı vererek ve bankaların internet ve mobil şubeleri üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Kredidakik uygulamasından yararlanmak için banka satış danışmanına kredi dakik uygulamasından yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Gelir belgesi gibi bir belge istenmediği için işlem sonucunuz dakikalar içinde satış danışmanı tarafından sizlere geri dönüş olarak bildirilir. Gerisi beğendiğiniz ürünleri seçme süreciyle devam eder. Krediniz onaylandığı zaman, istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yorum Yap