KuveytTürk Konut Kredileri

Posted on

KuveytTürk Katılım Bankası, kendini kanıtlamış bir banka olmasıyla beraber kısa süre içerisinde oldukça büyük başarılara imza atmıştır. Biliyoruz ki Senin Bankan uygulamasını aktif ederek, yeni bir dönemi başlatmıştır. Senin bankan ile eft-havale-hesap işletim ücreti gibi ödemelerin olmaması, birçok kişinin bu bankaya yönelmesine zemin hazırlamıştır. Katılım Bankası olmasına rağmen, birçok banka ile yarışır duruma gelmiş bir bankadır. Bunun dışında KuveytTürk Katılım Bankası, kredilerde de uygun faiz oranlarını ve finansman desteklerini sunmaktadır. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinizi uygun faiz oranlarından ve aynı zamanda uzun vadelendirme sisteminden yararlanarak kullanabilirsiniz.

KuveytTürk Konut Finansmanı ne anlama geliyor?

KuveytTürk Katılım Bankası Konut Finansmanı herkesi ev sahibi yapmak ve aynı zamanda uygun ödeme planlarıyla bütçe dostu olan bir kredidir. 120 aya kadar vadelendirme sistemiyle kullanılan bu krediler, sizleri yeni bir ev sahibi yapacaktır. Buna ek olarak söylemek isteriz ki, bu kredi ekzpertiz değerinin %80’ine kadar verilmektedir.

KuveytTürk Konut Finansmanı nasıl alınır?

Krediye başvuru yapmak için sizlere en yakın KuveytTürk Katılım Bankası’na gidebilir veya dijital bankacılık olan Senin Bankan uygulaması ile başvuru yapabilirsiniz. Kefilsiz şartsız verilen bu krediyi aynı zamanda bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleyebilir ve önbaşvuru oluşturabilirsiniz. KuveytTürk Katılım Bankası, kredi notu ve gelir bilgisi gibi durumları pek önemsemez. Yani kredi notunuz ve geliriniz orta seviyelerde geziyotsa, bu krediyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

KuveytTürk Konut Finansmanı Faiz Oranları ve vadeler ne kadardır?

KuveytTürk Katılım Bankası Konut Finansmanı sizlere az öncede söylemiş olduğumuz gibi 120 aya kadar vadelendirmeyele geliyor. Örnek olarak 100.000 TL konut kredisi çektiğinizi düşünelim. Aşağıda yazılan örnekleri de, 100.000 TL ile çekilen krediye göre baz alacağız. Bankanın faiz oranları da, %1.09’dan başlamaktadır. Tabi bu faiz oranı, %1.16’ya kadar çıkıyor. Bu değişim de, sizlerin vadelendirmesinden kaynaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir