MonaCoin Nedir? Nasıl Kazandırır?
MonaCoin Nedir? Nasıl Kazandırır?

MonaCoin Nedir? Nasıl Kazandırır?

Posted on

Japonya’nın kripto para piyasasına girmesiyle birlikte ilk kripto parası da Monacoin kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Son aylarda kripto paralar hızlı bir şekilde giriş yapmış bulunuyor ve ülkemizde kullanımı ile da madenciliği değerli sayfalarda da hızlı bir şekilde yer bulmaya başlamış bulunuyor. Karlı ve yatırımlı bir avantaj haline gelmesinin yanı sıra elbette ki insanların bu sistemler üzerinde çeşitli ara yatırmaları sayesinde kendilerine kazandırmaları da evdeki kripto para piyasasındaki yatırımın çığ gibi büyümesini sağlıyor. Japonya içindeki alışveriş merkezlerinde dahil birçok yerde artık kripto paraların geçtiğini ve internet siteleri üzerinden sanal paralar gibi kripto paralar üzerinden de alışveriş yapıldığını görebilmek mümkün.

MonaCoin Kripto Para Üretimi

Japonya’dan ilk parayı kripto parası olmasının yanı sıra Monacoin kripto, aynı zamanda da hızlı bir şekilde yayıncılık gösteriyor ve Japonya’da birçok yerde para olarak kullanılabiliyor. günümüzde şu anda 160 milyonun üzerindeki market hacmi olmasının yanı sıra günlük yüzde birlik ortalama büyümesiyle son 3 ayında rakamlara ulaştığını söylemek mümkün. Monacoin ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki aslında çok fazla bir bilgi bulunmamasına rağmen iyi bir yatırım olarak düşünülmesi dahil bu madenciliğin nasıl daha ön plana çıktığını gösteriyor. Aslında bu madencilik sisteminde belirli programlar ve internet sitelerinde bulunan madencilik havuzlarından yararlanılarak sizlere sunulmuş olan özel bir algoritma sayesinde sizlerle buluşturulmuş oluyor.

MonaCoin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Monacoin yatırımı için Nvidia kartınız varsa bu durumda sizler de bu madenciliği yapma şansına sahipsiniz. AMD kart ile böyle bir madencilik yapmak isterseniz bu durumda Sgminer kullanmanız gerekmektedir. Bu kartlara ulaşmak aslında çok zor değil. İnternet adreslerine girerek kartları aldıkça bulabilir ve sizler de bu madenciliğe başlayabilirsiniz. Bittrex borsasında değerleri takip edebilir aynı zamanda da yatırımlar ile birlikte kağıda hesaplama şansına sahip olabilirsiniz. Değerleri göz önünde bulundurulduğunda tahmini olarak 550 milyonun üzerinde TL’den işlem görmeye devam eden ayrıca git gide artmaya devam eden bir sistemle karşımıza çıkması ile birlikte şu anda ilk görülen fiyatıyla yani geçen seneki fiyatla kıyaslandığında ciddi bir artış yapılmış bulunmaktadır. Geçen seneki fiyat 0.17 dolar iken şu andaki rakamlar 2.69 doları göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir