Nanocoin Nedir Nasıl Alınır Nasıl Satılır
Nanocoin Nedir Nasıl Alınır Nasıl Satılır

Nanocoin Nedir? Nasıl Alınır, Nasıl Satılır?

Posted on

Bu sene adını duyurmuş olan kripto paralar arasında yer alan ve henüz adını piyasa içerisinde duyurmasının üzerinden 1 sene gibi bir süre bile geçmediği halde satın alınabilen paralar arasında Nanocoin yer almaktadır. Her geçen gün büyüyen Nanocoin, aslında RaiBlocks’un adının değişmiş halidir. Adının değişmesi ile birlikte bazı farklılıklar olacağı düşünülse de üzerinde herhangi bir değişiklik gerçekleşmemiştir. Adı değiştiğinden dolayı, kuruluş tarihi olarak 2018 Ocak döneminde öne çıkmaya başlamıştır. Nanocoin’in Bitcoin’in farklı alanlarda sorun yaşattığını ve teknik yönden arızalarının bulunduğunu söyleyerek sisteme girmesi aslında onun hedefini belli etmiştir. Nanocoin’in en büyük hedefi; Bitcoin gibi ana coin konumunda olmaktır.

Nanocoin Nerden Alınır?

Nanocoin günümüzde yeni gelişen bir kripto para birimi olduğundan dolayı birçok site alt yapısı içerisine Nanocoin satın alma işlemini koymamıştır. Ancak Türkiye’de en fazla bilinen ve kullanılan kripto para satın alım, satış işlemlerinin yapıldığı Binance üzerinden gerçekleştirilebilir. Eğer Binance sitesini tercih etmezseniz yine Nanocoin’in kendi sitesi üzerinden ya da gün aşırı çıkan sitelerden satın alabilirsiniz. Satın alma esnasında bazı komisyon oranları sizlere siteler aracılığı ile sunulmaktadır. Komisyon kapsamında düşük orandaki fiyatları tercih etmeniz sizin daha fazla kar elde etmenize imkan tanımaktadır. Bu düşünce kapsamında Nanocoin almak için Binance sitesini kullanabilirsiniz. Böylece düşük komisyonlarla karşılaşabilirsiniz.

Nanocoin Nedir
Nanocoin Nedir

Nanocoin Nasıl Kullanılır?

Nanocoin kullanmak için Blockhain şifresi bulunmaktadır. Bu şifre sizlerin güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir. Hesabınızın çalınması demek sizlerin özel bilgilerinizin başkaları tarafınca görülmesi anlamına gelmekle birlikte, hesabınızdaki Nanocoin miktarının da riske girmesi anlamına gelmektedir. Herkes gibi siz de güvenilir bir kullanımı elde etmek için mutlaka Blockhain şifrelemeyi kullanın.

Nanocoin Nasıl Satılır?

Nanocoin ticareti yapmak için Nanocoin miktarınızı istediğiniz oranlarda ve kar edeceğiniz fiyatlarda satışını yapmanız gerekmektedir. Uygun yöntemlerle satış yapmak için Nanocoin satışının yapıldığı Binance’ı kullanabilirsiniz. Binance size satarken gündem içerisinde göze çarpan en iyi fiyatlandırmaları ve düşük komisyonları sunmaktadır. Ayrıca gelecekte internet üzerinden alışveriş yapmak için de yine Nanocoin kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir