Ptt Emeklisine Kredi Kampanyası

Posted on

2019 yılında da emekliler istedikleri bankalardan ve finans kuruluşlarından istedikleri limitlerde kredi alabileceklerdir. Milyonlarca emekli maaşlarını devlet bankalarından almayı  tercih etmektedir. Özel sermayeli bankalar ise emekli maaşlarını kendi bankalarında almalarını sağlamak için emekli 2017 promosyon ödemeleri ve çeşitli kampanyalar düzenleyerek emeklileri kendi bankalara çekmek için farklı uygulamalar yapmaktadır.

Maaşlarını PTT şubelerinden almayı tercih eden emeklilere özel PTT ile anlaşmalı bankalar üzerinden uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile PTT emekli kredi işlemleri üzerinden emeklilik kredisi alabilmektedir.

Aktif Bank Emekli Kredisi

PTT ile anlaşmalı olarak kredi veren Aktifbank maaşını her ay düzenli olarak alan emekliler için kredi veren bankalar arasındadır. Emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyen bankanın kredi vermek için tek şartı ile emekli maaşının PTTden alınması şartıdır. Aktif bank maaşını her ay düzenli olarak PTT şubelerinden alan emeklilere özel sunduğu kredi kampanyası ile 40 bin TL limitlerde kredi vermektedir. 48 ay vadeli olarak 50 lira dosya masrafı ile en fazla 40 bin lira emekli kredisi için başvuru yapan emekliler uygun faiz oranları ile sunulan kredilerden yararlanabilirler.

Aktifbank emeklilik kredisi için en yakın PTT şubesine giderek Aktif bank emeklilik kredisi başvuru formunu doldurarak Ptt görevli memura formun verilmesi ile sisteme girilen formdan sonra başvuru sonucunda  onay alan emekliler 40 bin liraya kadar uygun ödeme seçenekleri ile sunulan krediden yararlanabilirler.

Şekerbank emekliye kredi

PTT şubelerinden emekli aylığını alan vatandaşlara yönelik kredi kampanyası düzenleyen bir diğer bankada Şekerbankasıdır. Şekerbank maaşını PTTden alan emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyasını 48 ay vadeli % 1,49 faiz oranları ile vermektedir. Şekerbank emekli kredisinin limiti en fazla 36 bin TL olarak verilmektedir.

Şekerbank maaşını PTT den alan emekliler için sunduğu kredi başvuruları sadece nufüs cüzdanı ile yapılabilmektedir. En yakın PTT şubesine giderek Şekerbank kredi başvuru formunu doldurarak formun sisteme girilmesinden sonra başvuru sonucundan onay almaları halinde PTT şubelerinden krediyi tahsil edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir