QNB Finansbank İhtiyaç Kredileri

Posted on

Gerekli paraya gereksinim duyan bireyler, zamanla kredi çekmek için bankaların yolunu tutar ve bankalar bu konuda pratik çözümler sunmaktadır. Bu tür taleplerini gerek QNB Finansbank şubelerine gerekse de internet bankacılığı dahilinde meydana getirecek olan müşteriler; herhangi bir şart gerekmeksizin belirttikleri kredi miktarlarına kısa süre içerisinde ulaşabileceklerdir. Böylelikle de herhangi bir ihtiyacını bir nevi taksitlendirebilecek olan banka müşterileri; ödeme planları dahilinde kredi çektikleri miktarları geri iade edeceklerdir.

QNB Finansbank Kredileri

QNB Finansbank bankalarının herhangi bir şubesinden 50 bin TL gibi bir miktarı kredi çekmek isteyerek; ihtiyaç kredisi adı altında bu meblağa sahip olmak isteyen kişiler; belirttikleri miktarları belli bir ödeme planları dahilinde geri ödeyeceklerdir. Söz konusu ihtiyaç kredisi miktarını 12 aydan 48 aya kadar da taksitlendirme imkanı ile karşı karşıya kalacak olan banka müşterileri; kendi gelirlerine göre bu miktarı parçalar halinde bankaya geri iade edeceklerdir. Yalnız ödeme planında yer alan vade sayısının çokluğu anaparayı ve toplam ödenen miktarı da arttıracaktır. Doğru orantılı bir biçimde yükselişe geçerek var olan masraf, vergi ve faiz seçenekleri konusunda da daha fazla miktarı bankaya ödemek de söz konusu olacaktır.

Ne kadar faiz uygulanıyor?

QNB Finansbank’ın hizmetleri arasında yer alan ihtiyaç kredisinden yararlanarak; 50 bin TL çekmek isteyen kişiler; aylık %1.27 oranında boy gösteren faiz imkanlarından faydalanacaklardır. Aynı zamanda da 12 aylık bir vade ile çekilecek olan kredi planında 4.597 TL gibi bir ücret söz konusu olacaktır. 12 aylık bir kredi miktarı kapsamında da az da olsa daha fazla para ödeyecektir. 55.172 TL gibi bir meblağı geri ödeyecek olan banka müşterileri; bu tür bir ödeme planı sonrasında ihtiyaçlarını giderebilecek konumda yer alacaklardır.

Aynı orandaki ihtiyaç kredisini QNB Finansbank aracılığı ile elde etmek isteyecek olan banka müşterileri; yine aynı oranda varlık gösteren %1.27’lik faiz oranı ile gündeme gelecek olup; değişen tek unsur taksitlendirme sonucunda toplam ödenen miktar olarak kendini gösterecektir. Ödeme planlarında değişecek olan tek unsurlar aylık ödenecek ve toplamda var olan meblağlar olarak kabul edilmekte olup; bankaların vade sayısına göre ödeme ve faiz işlemleri uyguladığı da söylenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir