Finansinvest ile hızlı yatırım yapma ve yatırımlarınızı takip etmek çok kolay.

QNB Finansinvest Nedir ve Ne İşe Yarar?

Posted on

Günümüzde banka şubelerine gitmekten kurtulduk dememiz neredeyse mümkün. Artık hesap açma, para gönderme, kredi çekme dahil her şeyi bir tıkla halledebiliyoruz. Ayrıca internet şubesi yanında hepimizin vazgeçilmezi olan cep telefonlarındaki mobil uygulamalar sayesinde artık tüm bankacılık ve yatırım işlemleri cebimizde. İşte QNB Finansinvest’te bu mobil uygulamalardan birisi. QNB Finansinvest bir yatırım portalıdır. QNB Finansinvest size bir elektronik finansal işlem platformu sunmaktadır. Bu mobil uygulama sizlere çevrimiçi istediğiniz yatırım aracını alıp satarak ve kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Şimdi sizlerle QNB Finansinvest Nedir? Hangi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl kullanılır ve nasıl indirilir? konularını araştıralım.

QNB Finansinvest Nedir?

QNB Finansinvest Nedir ve Ne İşe Yarar?

Ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan adını son günlerde daha da duyuran QNB Finansbank’ın borsayı takip eden müşterileri için geliştirmiş olduğu, zengin bir içeriğe sahip olan bir borsa işlem platformu olarak tanımlayabiliriz.

Eğer borsayı işlem yapıyorsanız ve nerede olursanız olun sürekli kontrol edilmesi gereken bir yatırımınız var ise borsanın sürekli takip edilmesi gereken bir platform olduğunu biliyorsunuzdur. İşte yatırımınızı sürekli takip etmenizi sağlamak ve gerekli yerde gerekli alım satım vb. işlemlerinizi gerçekleştirmek için QNB Finansbank’ın geliştirdiği QNB Finansinvest uygulaması tam sizler için. Bu uygulama ile piyasaları en hızlı ve pratik şekilde takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Portal Nasıl Kullanılır?

QNB Finansinvest İnternet Portalı

QNB Finansinvest finansal işlem platformu olmasının yanında piyasa takibi konusunda yatırımcıların ihtiyaç duyduğu içeriklere de sahip. QNB Finansinvest, sunduğu zengin ve özgün içerikler sayesinde dinamik bir platform olup müşterilerin piyasa takibi konusunda gereksinimlerini karşılayarak günlük haber ve analizler sürekli güncellenmektedir.

Birikiminizi değerlendirme konusunda sizlere yardımcı olabilecek güzel bir uygulama olarak incelediğimiz QNB Finansinvest ile neler yapabileceğinize bir göz atalım;

Müşteri Girişi Olmaksızın Nelerden Faydalanabilirsiniz?

  • Haberler ve gündem
  • Sayfam bölümündeki dataları
  • Piyasalar bölümündeki tüm verileri
  • Araştırma-Piyasa Yorumu ve en çok önerilen hisse senetlerini

Müşteri Girişi Yaparak Nelerden Faydalanabilirsiniz?

  • Yatırım danışmanlığı hizmetinden,
  • Hisse senedi ve VIOP işlemlerinizi tek bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Portföyünüze ulaşabilirsiniz.
  • Piyasalar ile ilgili hazırlanmış raporlara ulaşabilirsiniz.
  • BİST düzenlemeleri uyarınca anlık veri takip edebilirsiniz.

QNB Finansinvest Mobil Uygulamaları

QNB Finansinvest Mobil Uygulaması ile Yatırımlarınızı Her Yerde Takip Edin.

Yatırımları her zaman ve her yerden takip edebilmeniz için incelediğimiz QNB Finansinvest’in uygulamalarını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamanın Android, iPhone, iPad sürümlerini kullanabilirsiniz. Piyasa takibini ve her an değişen fiyatları yakalamanız gerekli. Bu nedenle mobil uygulamalar bu konuda sizin için hayat kurtarıcı olacaktır. Uygulama ile hisse senedi, tahvil, bono, fon, gibi yatırım araçları üzerinde işlemler yapabilirsiniz. Ayrıca süreli emir, zincir emir ile şartlı emir vermenizde mümkün. Daha pek çok işlemi bu uygulama yardımıyla gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir