Şekerbank Emekli Kredisi

Posted on

Nakit ihtiyaçlarında bankalar bizlere en pratik çözümleri sunan kurumlardandır ve şüphesiz ki oldukça fırsatlar sunmaktadırlar. Mal mülk sahibi olmak için veya istenilen bir şeyi almak için ilk olarak, bankalara gidiliyor ve kredi çekiliyor. Özellikle yaşı ilerleyenler ve emekli olanlar çok daha fazla kredilere başvuru yapıyor. Emekliler belirli bir yaşa geldikten sonra, gerekli teminatları bu şekilde sağlıyor.

Şekerbank’tan Emeklilere Kredi

Emeklilerimiz bankalar tarafından oldukça değerli bir profilde olan müşteri tipleridir. Ayrıca emeklilerin çoğu tatile çıkmak için, evlatlarını evlendirmek için, evi tamir ettirmek için vb gibi ndenlerden dolayı kredi çekiyor. Tabi bankalarda emekli müşterilerini yakalamak için de, farklı kampanyalar düzenliyor. Şimdi Şekerbank bu konuda en pratik çözümleri sunan ve avantajlı teklifler ile beraber, son derece avantajlı Emekli Kredisi veren bir bankadır.

Şekerbank Emeklilere özel kredilerin özellikleri

Şekerbank yaptığı kampanyalar ile beraber emekli bireylere önem verdiğini bir kez daha fazlasıyla kanıtlamıştır. Sizlerde emekli maaşlarınızı Şekerbank üzerinden alıyorsanız veya Şekerbank’a taşıma gibi bir durum söz konusuysa eğer, bu krediden bir kez yararlanabilirsiniz. Faiz oranı %1,39 olarak belirlenmiştir ve gayet iyi bir rakamdır. Kredinin en düşük vadesi 3 aydır ve 48 aya kadar vadelendirme yapabilirsiniz. Bu sayede de uzun vade yaparak, düşük taksitler ile ödemelerinizi düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Bu kredi için çekilebilecek en yüksek tutar, 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Üstelik kredi tahsis ücreti ve ekstra masraflar gibi ücretler de hiçbir şekilde yoktur.

Şekerbank emeklilere özel kredi hesaplaması

10 bin Lira tutarındaki bir krediyi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile almış olduğunuz zaman aylık taksit tutarı 304,39 civarında olacaktır. Ayrıca belirtmiş olduğumuz gibi, Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Aylık toplam maliyet oranı ise %1,8600 dır. Yıllık toplam maliyet de %22,3199 olarak belirlenmiştir. Bu krediyi almak istiyorsanız eğer, zorunlu hayat sigortasını aktif etmeniz gerekir. Sigorta ücreti de bireyin, yaşına, cinsiyetine, kredinin tutarına, kredinin vade sayısına göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da net bir rakam belirlenemiyor ve sizlere aktarım yapamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir