Senin Bankan Nedir? Avantajları Nelerdir?

Posted on

Bankaların artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte, günlük hayattaki para ile ilgili işlerimizin çoğunu bankalar üzerinden halleder olduk. Bankalarda hem müşteri portföylerini genişletmek hem de kendi maliyetlerini düşürmek adına şubesiz bankacılık anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. İnternetin yaygınlaşması sayesinde mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanan tüketici sayısı da buna paralel olarak artış göstermektedir. Özellikle son yıllarda bankalar, aralarındaki rekabetin de bir gereği olarak; kendi dijital platformlarını oluşturmakta dijital bankacılık anlayışına geçiş yapmaktadır. Bu çalışmaların en son örneklerinden birisi de Senin Bankan uygulamasıdır. Bugünkü yazımızda sizlere Senin Bankan uygulamasını tanıtacak, Senin Bankan nedir ve ne işe yarar kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Senin Bankan; Kuveyt Türk Katılım Bankası‘nın dijital bankacılık anlayışı altında geliştirmiş olduğu bir uygulamadır. Senin Bankan uygulaması sayesinde; banka tarafından müşterilerine, kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayan bir ortam oluşturulması hedeflenmiştir. Ayrıca düzenlenen kampanyalarla da daha fazla indirimden faydalanılması sağlanmıştır. Örneğin; Senin Bankan müşterileri, Türkiye ‘de bulunan tüm bankalara ait ATM‘ler ücretsiz olarak herhangi bir kesinti yapılmaksızın kullanabilmektedir. Senin Bankan müşterileri tarafından farklı bankaların ATM’lerinden yapılacak çekimlerin ücretleri Ayda 3 defaya mahsus olmak üzere Senin Bankan tarafından karşılanacaktır. İadeler 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Senin Bankan tarafından müşterileri için özel banka kartları verilmektedir. Bunlar İhtiyaç Kart ve Senin Bankan Kredi Kartı‘dır. Bunları da yakından inceleyelim.

İhtiyaç kart

Üye iş yerlerinden her türlü POS cihazlar için taksit imkanı, tek hesap ekstresi sayesinde takip kolaylığı, anlaşmalı kuruluşlardan yapılacak alışverişlerde 6 ay ile 34 ay arasında taksit imkanı ile yine yurt dışı alışverişlerinde de taksitli alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Senin Bankan İhtiyaç Kart başvurusu yapmak için Senin Bankan Bankacılık sisteminin internet sitesi olan www.seninbankan.com.tr adresine girerek buradan kartlar bölümünden ihtiyaç kart bölümüne girebilirsiniz.

Senin Bankan Kredi Kartı

Bu kart sayesinde; her gün yararlanabileceğiniz indirimler, yurt içi yurt dışı tüm alışverişlerin taksit imkanı, Altın puan kazanma ve harcama ( taksitli harcamalar için % 1, taksitsiz harcamalar için % 0,1 oranında ) , biriken bu altın puanların 10 TL olunca altın hesabınıza aktarılması, nakit ihtiyacınız anında karttan anında avans gibi birçok güzel imkan sunulmaktadır. Senin Bankan, müşterilerine konut finansmanı ve araç finansmanı konusunda da Senin Finansmanın adı altında da destek vermekte, uygun kâr oranları ile müşterilerinin araç ve konut sahibi olmalarını kolaylaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir