Taksit Ertelemeli Krediler

Posted on

İhtiyaç kredileri, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına kullanılan ve uygun faiz oranları ile desteklenen krediler olarak dikkat çekiyor. Özellikle ödeme erteleme seçeneğinin olduğu krediler, tüketiciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Standart ihtiyaç kredileri en geç 1 ay içerisinde başlarken ertelemeli kredilerin ödemesine belirli bir süre sonra başlanabiliyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri, bu açıdan en çok rağbet gören krediler olarak bilinmekte.

ING Bank Taksit Ertelemeli Kredi

2020 ödemeli ihtiyaç kredileri denince akla ilk olarak 3 ay ertelemeli İNG Bank ihtiyaç kredisi geliyor. Uzun süredir bu hizmeti sunmakta olan İNG Bank, ertelemeli ihtiyaç kredileri konusunda son derece deneyimli bir banka. Vade sayısı 3 ile 48 ay arasında değişen 2020 ödemeli İNG Bank ihtiyaç kredisi, 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden yararlanmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

İNG Bank 2020 ödemeli ihtiyaç kredisi, %0.99’dan başlayan faiz oranlarıyla büyük ilgi görüyor. Kredi puanınıza özel kredi faiz oranına sahip olacağınız bu kredide yüksek kredi notunuzun avantajlarını fazlasıyla göreceğinizden emin olabilirsiniz. Yalnızca %0.5 dosya tahsis ücreti ve hayat sigortası ücreti ödeyeceğiniz bu krediden en iyi koşullarda yararlanmak için size en yakın İNG Bank şubesine uğrayabilir, biran önce başvuruda bulunabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ve gelirinizi gösteren belge ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Taksit Ertelemeli Kredi

2019 yılında ödemeli ihtiyaç kredisi için tercih edebileceğiniz bankalardan biri olan Akbank, uygun faiz oranlarıyla sizlere de destek oluyor. 2019 yılında ihtiyaçlarınızı karşılamak, 2020 yılında ise ödemelerinize başlamak istiyorsanız Akbank’ı tercih ederek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. %1.19’dan başlayan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamanıza olanak sunacak. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, 48 aya kadar artan vadeleriyle ödeme kolaylığı yaşamanızı sağlıyor.

Akbank ertelemeli kredi başvurusu için Akbank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi Akbank Direkt, Akbank Telefon Bankacılığı ve Akbank Mobil uygulamasından da başvuruda bulunabilirsiniz. Maaşını Akbank’tan alanlar, kredilerini daha rahat şekilde kullanabilme şansına sahiptirler. Gelir belgesi, ikametgâh belgesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgeleri çıkartmak zorunda olmayan Akbank maaş müşterileri, yalnızca kimlikleriyle başvuruda bulunabilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir