Tatil Kredisi Veren Bankalar

Posted on

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber, artık pek çok kimsenin aklının bir köşesinde tatil yapma planları yer almaya başladı. Bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredilerinden birisi olan tatil kredisi, bu düşünceye sahip olan tatilcilerin imdadına yetişmektedir. Maddi açıdan birden o kadar parayı çıkaramayacak olan kimseler ya tatil planlarını erteliyordu ya da daha az bütçeli bir tatil planı ile geçiştiriyordu. Fakat günümüzde tatil kredisi veren bankalar ve finans kuruluşları sayesinde artık tatil planları çok daha uzun ve hayal edildiği gibi yapılabiliyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar ve finans kuruluşları çeşitli tatil kredisi paketleri ile müşterilerine bu yönde alternatif hizmetler sunuyor. TV lerde, gazetelerde, reklam panolarında vb. yerlerde çeşitli bankaların düzenlemiş oldukları tatil kredisi kampanyalarını sıkça görmeye başladık. Peki, tatil kredisi veren bankalar ve finans kuruluşları içerisinde hangisi en uygun, hangisinin koşulları neler? Bu soruların cevabını bulabilmek için en çok tercih edilen bankaların tatil kredisi hizmetlerine hep birlikte bir göz atalım.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Garanti Bankası Tatil Kredisi için iki farklı kampanya düzenlemiş durumda. İlk kampanyası maaş müşterileri için. Maaşını herhangi bir Garanti Bankası Şubesi’nden alan müşterilerine Temmuz ayında 6 bin TL destek kredisi veriyor. 24 aya kadar vadelendirerek ayda sadece 317, 12 TL taksitle ödeyebilme imkanı sunuyor. 1,29 aylık faiz oranı ile sunulan bu kredinin yanı sıra daha kısa vadeli ve tutarlı kredi imkanları da bulunuyor. Eğer daha kısa vadeli ve düşük miktarlı Garanti Bankası Tatil Kredisi düşünürseniz % 1,29 aylık faiz oranı ile tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bu krediyi kullandığınızda ise 3000 TL için aylık 296,94 TL ödeme ile 12 ay taksitlendirebilirsiniz. Maaş müşterileri dışındaki ihtiyaç sahipleri için de tatil hediyeli kredi kampanyası sunmaktadır. 23 Temmuz’a kadar resmi Facebook sayfası üzerinden kredi başvurusu yapan ve almaya hak kazanan müşterilerden birisi olabilirseniz çekilişle Paris veya Dubai’ye gitme şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik yanınızda dilediğiniz bir kişiyi de götürebilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank Tatil kredisi ihtiyacı olan müşterilerine 3 ay ertelemeli tatil kredisi imkanı sunuyor. “ Tatilinizi şimdi yapın 3 ay sonra ödemeye başlayın “ diyerek müşterilerine kolaylık sağlamayı vadeden Akbank, başvuru için 30 Ağustos’a kadar şubelerine bekliyor. 10 bin TL’ ye ve 36 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Akbank tatil kredisi başvurusunda bulunmak için ön başvuruda sadece kimlik belgesi ve maaş bordrosu yeterli olmaktadır.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

“ Aradığınız tatil Yapı Kredi tatil kredisi “ ile çok yakınınızda sloganı ile tatilcilere uygun faiz oranlarından kredi imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında 36 aya kadar yurt içi ve yurt dışı tüm seyahatlerdeki harcamaların tamamını tatil kredisi kapsamında kullanabiliyorsunuz.  Bütçenizi zorlamadan size göre bir taksitlendirme ve vadelendirme seçenekleri sunarak ihtiyacınız olan Yapı Kredi tatil kredisini kolaylıkla kullanabilirsiniz.  Tatil kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız birden fazla yol izleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS ile başvuru ya da bizzat şubeye giderek tatiliniz için ihtiyacınız olan krediyi temin edebilirsiniz.

One thought on “Tatil Kredisi Veren Bankalar

  1. Tatil kredisi almak yerine kartlarınızı kullanmanızı tavsiye ediyorum. Taksitlendirmeler daha uygun bir şekilde hesaplanıyor. Kendiniz bile yapabilirsiniz. Tatil için kredi kullanmayın bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir