Teb Bankası Konut Kredileri

Posted on

TEB bankası, uzun bir zamandır hayatımızda olan ve uyuglamakta olduğu uygun faiz oranlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan, yenilikçi ve birçok projeyi hayata geçiren öncü bir banka konumundadır. Yani ilerleyen bir grafiğinin olduğunu sizlere doğru orantılı olarak aktarabiliriz. Bunun nedeni, bankanın kendini sürekli olarak geliştirmesi ve eş zamanlı olarak kaliteli uygulamaları aktif etmesidir. Teb Bankası kredileri de, bunlara verilebilecek en güzel örnekler arasındadır. Konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde oldukça iyi faiz oranları sunuluyor. Sizlerde bu faiz oranlarına bakarak, ihtiyacınız olan tutarı, TEB Bankası aracılığı ile çekebilirsiniz. Teb bankası sizlerden bir kefil, şart veya teminat gibi şartlar aramıyor. Yani kefilsiz şartsız, ihtiyacınız olan konut kredilerini çekebilirsiniz.

Teb konut kredileri

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Her evin kapısını açıyoruz sloganıyla çıktığı bu yolda, şu zamana kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapmayı başarmıştır. Bunun en büyük zeminin de, konut kredilerinde aktif ettiği düşük faiz oranlarını söyleyebiliriz. Teb Konut Kredilerinin sizlere sunmuş olduğu uzun vade ve düşük faiz oranlarıyla beraber, hayalinizdeki eve kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kredide, ekstra masraflar da çok düşük tutuluyor.

Faiz ve vade süresi nedir?

Teb Konut Kredisi sizlere 120 aya kadar vadelendirme sistemiyle beraber geliyor. Bunun dışında sizlere aktarmak isteriz ki, bu kredide vade sayısı arttıkça eş zamanlı olarka faiz oranı aranmıyor. Bankanın genel olarak bu kredide uygulamış olduğu faiz oranı, %1.29 olarak belirlenmiştir. Yani sizler 60 ay çekseniz de sizlerden aynı faiz oranı talebi oluyor veya 120 ay çekseniz de, aynı şekilde %1.29 oranı sabit kalıyor. Bu yüzden en avantajlı konut kredileri arasında olduklarını sizlere aktarabiliriz.

Konut kredisi çekmek istiyorum ne yapmam lazım?

Teb Konut Krediler’ine başvuru yapmak için sizlere en yakın bir şubeye gidebilir veya internet üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz. https://www.teb.com.tr/sizin-icin/konut-kredisi/ adresine giriş yaparak ve devamında hemen başvurun alanına tıklayarak, ön başvuru formu oluşturulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir