Vakıfbank kredi kartımı yapılandırmak istiyorum

Posted on

Vakıfbank kredi kartları, günümüzde en çok kullanılan kartlardır ve World kart olarak geçmektedir. Sizlerde eğer vakıfbank kredi kartı kullanıyor ve kredi kartınız çok yükseldiği zaman, avantajlı destekleri alabilirsiniz. Kontrolsüz şekilde yapılan kredi kartı harcamalarında, istemeden de olsa insan kendini tutamaz ve karşısına pekçok sorunlar çıkar Bu durumunda ki müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için, başta Vakıfbank olmak üzere birçok banka avanttajlı kredi kartı yapılandırma hizmetlerini aktif etmiştir.

Vakıfbank Borç Transfer Kredisi Nedir?

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemler, şubelerden yapılaca borç transfer kredileri ile yapılmaktadır. Kredi kartı borç transferi kredisi ile beraber, müşteriler de kredi kartlarını yapılandırmış olurlar. Ayırca bu kredi ile sadece vakıfbank’ta kredi kartlarınızın borçlarını değil de tüm bankaların kredi kartlarının borçlarını kapatabilirsiniz. Bankalar tarafından verilen borç transferi kredisi ile beraberi tüketicilerimiz tüm banka kredi kartlarının borçlarını yapılandırmış olur ve avantajlı şekilde öderler. Devlet bankası olan Vakıfbank’ta müşterilerin başka herhangi bir banka şubesine gitmeden kartı borcu yapılandırması için müşterilerine borç transfer kredisi imkanını sunmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma

Vakıfbank Kredi kartı borç transfer kredileri ile beraber, 20.000 tl’ye kadar olan borçlarınız için 18 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır. İsteyen müşteriler anında ödemeler yapabilirken, isteyen müşterilere  ise 3 ay sonra ödemeye başlama fırsatı sunulmaktadır. Faiz oranları yıllık olarak değişmekte olmaktadır ve detaylı tüm bilgilere, Vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma hizmetini almak için, Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden başvurular yapıldığı gibi aynı zamanda, en yakın Vakıfbank şubesine giderek de başvurularınızı açabilirsiniz. Ayırca detaylı bilgi için Vakıfbank Müşteri Hattını yani 0850 222 0 724 nolu telefon numarasından arama yaparak devamında kredi kartı bölümüne geçebilir ve müşteri temsilcilerinden gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi Düzenli Yapın

Kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinde ise ödemelerinizi tam anlamıyla düzenli olarak yapmanız, en az asgari ödeme tutarı kadar, ödemelerini yapmanız gerekmektedir. Eğer sizler kredi kartı borcunuzu ertelerseniz kredi notunuz da buna bağlı olarak değişme gösterecektir ve düşecektir. Kredi notunuzun düşmesi durumunda ise, bankalar sizlere kredi kartı ve kredi gibi imkanları sunmayabilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir