Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi

Posted on

Vakıfbank yapmış olduğu çalışmalar ile dikkatleri çeken ve devlet destekli olarak devam eden, kendini kanıtlamış bankalar arasındadır. Devlet destekli banka olmasından dolayı bilindiği üzere, resmi kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan bireyler, maaşlarını Vakıfbank üzerinden almaktadır. Vakıfbank kendinden maaş alan müşterilerine, oldukça pratik çözüm sunuyor.

Bunun dışında sizlerde eğer Vakıfbank’lı olmak istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yaparak, bir hesap açabilir veya kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank bu ayrıcalıklar dışında devlet bankası olması sebebiyle, kredi faiz oranlarını da oldukça iyi sunuyor. Yani tüm kredi çeşitlerinde pratik çözümler sunuyor ve avantajlı kredi yöntemlerini aktif ediyor. Sizlerde konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinizi, Vakıfbank üzerinden çekerek avantaj sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank’da en çok çekilen kredi olan konut kredilerinden bahsetmek istiyoruz ve 100 bin TL çekilen bir kredinin, detaylarını, örneklerini ve uygulanan faiz oranlarını aktaracağız.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi

Vakıfbank uzun vade ve uygun faiz oranlarıyla, herkesi ev sahibi yapmaya niyetli gibi görünüyor. Yapmış olduğu uygulamalara hergün yenisini eklemesine ek olarak, sarı panjur ile oldukça kaliteli bir hizmet veriyor. SarıPanjur, konut kredilerine verilen genel ad olarak tanımlanıyor. Kendinize ev almaya karar vermeden önce, Vakıfbank’ın sunmuş olduğu Sarı Panjur Ev Kredisi’ni detaylı olarak incelemenizi öneririz.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi’nde yüksek vadeler ve düşük faizler!

Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi, herkes ev shibi olsun diye yeniden düzenlenmiş bir kredidir. Vakıfbank Konut Kredileri’ne verdiği önemi bu krediyle bizlere bir kez daha göstermiş ve faiz oranlarını %0.88’den başlatmaktadır. Yani verilen faiz oranları, vade sayısına göre değişmektedir. Vadelendirmeler ise 120 aya kadar yapılabilmektedir.

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi çekmek istiyorum ne yapmam lazım?

Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi’ni çekmek istiyorsanız eğer, sizlere en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir ve ön başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bunun dışında http://www.vakifbank.com.tr/saripanjur-ev-kredisi.aspx?pageID=313 adresine giriş yaparak, Hemen Başvur alanına tıklayarak da, ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat krediyi kullanmak için, sizleri en yakında yer alan şubeye çağıracaklardır. İstenen belgeleri de, kredi onayı aldıktan sonra iletmeniz istenmektedir. Bunun dışında kredi notunuzun mutlaka iyi olması gerekiyor. Vakıfbank devlet bankası olduğu için, bu noktada üstüne basa basa duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir