Genel

Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Bankalar daha fazla müşteri kapabilme adına sürekli olarak sektör içerisinde tatlı bir rekabet içerisindedirler. Bankacılık sektöründe kurumlar arasında rekabetin olması her zaman müşteri lehine olduğu için dönemsel olarak yapılan kampanyaları takip eden müşteriler büyük fırsatlar yakalayabilirler. Kampanya dönemleri bankalarda sürekli olarak değişiklik gösterildiğinden dolayı özellikle belirli dönemlerde her türlü ihtiyacın karşılanması için kullandırılan kredileri iyi takip etmek gerekmektedir. Sonbahar mevsimi bitirdiğimiz şu günlerde birçok banka mevsime özel kredi imkanları sunmaktadır.

Müşterilerinin çeşitli talepleri ve ihtiyaçları için kredi imkanı sunan bankalardan biri olan Vakıfbank her yıl düzenli olarak kampanya yaptığı sonbahar kredisini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Banka tarafından müşterinin ihtiyaç sorgulaması yapılmaksızın yüksek limitlerde kredi banka tarafından verilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Bankaların müşteri potansiyelini arttırma adına çeşitli kredi ürünlerini kullandırırken rekabetin kuruluşlar arasında düşük faizli, yüksek limitli, masrafsız, kefilsiz vb. koşulları öne sürerek kredi kullandırmaktadırlar. Sonbahar döneminde her yıl kredi kampanyası yapan Vakıfbank’ta bunlardan biri olup düşük faizle ve yüksek limitli krediyi müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Buna göre banka müşterileri talep etmeleri halinde 3 aydan 48 aya kadar değişen geri ödeme vadelerinde ve 90.000 TL limite kadar kredi kullandırmaktadır.

Düşük faiz ve uygun ödeme koşullarında verilen bu kredi ürünlerinde Vakıfbank müşterilerine iki adet faiz oranında kredi kullandırırken bunlardan %1,24 faiz oranına sahip olan kredi için%0,5+BSMV kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi faiz oranı %1,29 olan kredi için herhangi bir şekilde dosya masrafı veya kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Hesabına uygun gelen Vakıfbank sonbahar kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri için kredi talebinde bulunmadan öncekredi hesaplama araçlarını kullanmalarını istemektedir. Böylece çekilecek olan kredi miktarına göre faiz oranlarının, aylık taksit tutarını ve toplam geri ödenecek miktarın ne olacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilmektedirler.

SMS ile Kredi Başvurusu Yapmak

Vakıfbank’ın her yıl müşterileri için hazırlamış olduğu kredi kampanyaları arasında yer alan sonbahar kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak cep telefonları üzerinden gönderecekleri SMS yoluyla kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler.Başvuru işlemi için ilk olarak cep telefonunun mesaj kısmına aralarda boşluk olacak şekilde sırasıyla “KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelir” yazdıktan sonra 5724’e kısa mesaj atmaları yeterlidir. Mesajın gönderilmesiyle birlikte talepte bulunan müşterisi için araştırma yapan Vakıfbank aynı saat içerisinde banka müşterisine SMS yoluyla krediyi kullanabileceklerine dair bildirimde bulunur.

Yorum Yap