Genel

Yapı Kredi Bankası Konut Kredileri

Yapı Kredi Bankası, uzun bir zamandır aktif olarak çalışmalarını sürdüren ve piyasada kendini tamamen kanıtlamış olan özel teşvikli bir bankadır. Özellikle son zamanlarda dijital bankacılık konusunda geliştirmekte olduğu sistemler, bankanın müşterilerine ne denli önem verdiğini göstermektedir. Yapı Kredi Bankası, son 10 yıla bakacak olursak kredi kullandırma konusunda da istenileni en iyi şekilde vermiş ve kredi kullanım sayısını arttırmıştır. Tabi ki bunun en güzel örneğini, vermiş olduğu faiz oranlarından görebiliyoruz. Banka oldukça iyi faiz oranları veriyor ve en uygun faizli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Sizlerde Yapı Kredi Bankası’nı tercih ederek, kredi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası konut kredisi, geliri iyi olan ve aynı zamanda kredi notu istenilen seviyelerde seyir alan bireylere kullandırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası buna ek olarak kredi kullandırma konusunda titizlik gösteriyor diyebiliriz. Çünkü kredilerini kimseye vermiyor ve bu banka üzerinden konut kredisi almak bir hayli zor. Banka’nın hedeflerine ulaşması için geçen döneme denk gelirseniz, bu bankadan düşük kredi notunuz olsa bile kredi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredilerinde Faizler ve Vadeler

Yapı Kredi Bankası, 100 bin TL’ye kadar olan konut kredilerinde, sizlerden %1.17 oranında faiz oranı uyguluyor. Yani 100 bin TL’ye kadar olan kredilerinizi, bu faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. Üstelik faiz oranları da, tutara ve vadeye göre değişiklik göstermiyor. Yani sizler eğer 60 ay çekseniz de alınan faiz aynı oluyor ve aynı şekilde 120 ay çekseniz bile sizlerden aynı faiz oranı talep ediliyor.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Çekmek İstiyorum

Yapı Kredi Bankası konut kredileri, bireysel internet şubeleri üzerinden, mobil bankacılık üzerinden, şubelerden ve resmi internet sitesi üzerinden günün 24 saati yapılabiliyor. Eğer onaylanırsa banka sizleri şubeye çağıyor ve orada gerekli işlemler yapıyor. Gerekli evrakları sizlere en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden öğrenebilir ve başvuruları yapabilirsiniz.

Yorum Yap