Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Posted on

Emekli denilince akla direk düzenli maaş sistemi gelmektedir. Bankalar da bunun farkında olmasından dolayı, sürekli emeklilere özel kampanyaları aktif ederler. Çünkü gerek bağ-kur, gerek emekli sandığı gibi sendikalar üzerinden alınmakta olan, sürekli krediler bulunmaktadır. Yani borçlarını ödeme ihtimalleri müşteri kimliklerine göre daha yüksek orandadır.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Detayları

Ziraat bankası emekli kredisi kampanyası ile birlikte ; Emekli maaşınızı buradan almaya başladığınız zaman çok avantajlı kredi teklifleri sunulmaktadır. Örneğin maaş müşterisi olduğunuz için başvurulan krediye göre değişen faiz oranı mevcuttur fakat emekli bireylere sunulan faiz oranları diğerlerine göre son derece düşktür. Yani bu bağlamda sizlere özel kredi paketleri oluşturulacaktır. Bu krediyi kullanmak için nüfus cüzdanınız ile beraber, sizleri en yakında Ziraat Bankası şubelerine bekliyoruz. Ayrıca Ziraat bankası emekli kredilerinin aylık ödemelerini, maaş ödemenize göre ya da maaş gününe göre şekil verebilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat bankası üzerinden alıyorsanız eğer, maaşınızın tam 10 katı kadar kredi kullanma hakkına sahipsiniz. Örneğin; 1000 TL maaş alan bir emekliyseniz, 10.000 TL’ye kadar kredi kullanma hakkınız vardır. Bununla beraber uygun faiz oranları kampanyasından yararlanmak için kredi notunuz da her kredide olduğu gibi bu kredilerde de değerlendirme kapsamındadır. Ziraat bankası dışında; Şekerbank, Denizbank, İş bankası, Ing bankası da emekliler için avantajlı teklifler ile kredi imkanı vermektedir.

Emekli Kredisi faiz oranları ne kadardır?

Emekli maaşınızı Ziraat bankasına aktarmak için sizlere en yakında bulunan Ziraat Bankası’na gidebilir ya da e-devlet üzerinden giriş yapıp, maaşınızın düzenlemesi talebini oluşturabilirsiniz. Ziraat bankası emekli kredisinden 80 yaşına kadar olan bireyler rahatlıkla yararlanmaktadır. Başvuru için Ziraat bankası şubelerini, 444 00 00 numaralı hattı ve Ziraat İnternet bankacılığı kanalları kullanılmaktadır.

2017 yılında yürürlüğe girmekte olan Emeklilere özel promosyon için de Ziraat Bankası en önde gelen bankalar arasında yer almaktadır. Emekliye en uygun faiz oranları ile beraber avantajlı teklifler sunan Ziraat Bankası, emekli maaşına oranla 3 yıllık sözleşme yapan emeklilere, avantajlı promosyon vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir